Ana səhifə

W kategorii baton solo kadetki I julia troszy


Yüklə 40.97 Kb.
tarix01.05.2016
ölçüsü40.97 Kb.
PROTOKÓŁ POSIEDZENIA JURY
VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU MAŻORETEK „PARADA'2015”

KTÓRY ODBYŁ SIĘ DNIA 26.04.2015R. W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

JURY W SKŁADZIE:


  1. JOLANTA BELKO

  2. TERESA NYCZ

  3. IRENA BERNACKA

PO OBEJRZENIU 178 PREZENTACJI JURY POSTANOWIŁO PRZYZNAĆ:


W KATEGORII BATON


SOLO – KADETKI

I – JULIA TROSZYŃSKA DIAMENT OZIMEK

II – AGNIESZKA PERA PANTERY GLIWICE

III – OLIWIA IGNACZAK EKSPLOZJA ŻORY



SOLO 2XBATON – KADETKI

I – WIKTORIA SZYRA ARABESKA II ZAWADA KSIĄŻĘCA

II – EMILIE ZDERA SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI

III – NADIA KOWALCZYK ARABESKA II ZAWADA KSIĄŻĘCA



DUO/TRIO – KADETKI

I – JULIA TROSZYŃSKA, DARIA SKIBA, WANESSA KONIECZKO DIAMENT OZIMEK

II – MAGDALENA SOCHACKA, GABRIELA CYGAN NEMEZIS HECZNAROWICE

III – JULIA MLECZKO, OLIWIA KRYWULT, ELIZA MARCINKIEWICZ WIRAŻE WILAMOWICE

WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA GRZYBEK, WIKTORIA KRAWCZYK ASTRA RYBNIK

MINI FORMACJE – KADETKI

I – SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI

II – DIAMENT OZIMEK

III – EKSPLOZJA ŻORY



FORMACJE – KADETKI MŁODSZE

I – SENIORITKA DOBRZEŃ WIELKI

II – MINI ENIGMA RYBNIK

III – MINI ZYGZACZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY

WYRÓŻNIENIE – ARABESKA III ZAWADA KSIĄŻĘCA

FORMACJE – KADETKI

I – SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI

II – APLAUZ MARKLOWICE

II – ARABESKA II ZAWADA KSIĄŻĘCA

III – DIAMENT OZIMEK

WYRÓŻNIENIE ZYGZACZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY




SOLO – JUNIORKI

I – IDA KOKOSZKA DELTA OZIMEK

II – EMILIA BUDNY MAŁY ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYNY

III – JULIA JAROCKA SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI



SOLO 2XBATON – JUNIORKI

WYRÓŻNIENIE – KAROLINA KAWKA EKSPLOZJA ŻORY



DUO/TRIO – JUNIORKI

I ALICIA KAMIENSKI, KAROLINA JANIK MAŁY ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYNY

II – KATARZYNA SOCHACKA, NATALIA FORMAS NEMEZIS HECZNAROWICE

III – JUSTYNA BOCHENEK, KAROLINA DANISZ, ALEKSANDRA SZULC DELTA OZIMEK

WYRÓŻNIENIE – NICOLE WRZECIONO, WIKTORIA WIECZOREK SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI

DUO/TRIO 2XBATON – JUNIORKI

WYRÓŻNIENIE – MARTA MAREK, NATALIA WALOSZEK PANTERY GLIWICE



MINI FORMACJE – JUNIORKI

WYRÓŻNIENIE – EKSPLOZJA 2 EKSPLOZJA ŻORY



FORMACJE – JUNIORKI

I – MAŁY ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYNY

II – APLAUZ MARKLOWICE

III ASTRA RYBNIK



SOLO – SENIORKI MŁODSZE

I – MARTYNA DENDERA SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI

II – WIKTORIA PAŃCZYK MAŁY ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYNY

III JUSTYNA HANAK MAŁY ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYNY




SOLO – SENIORKI

I – PAULINA KORGÓL SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI

II – DŻESIKA SKÓRSKA EKSPLOZJA ŻORY

II – DOMINIKA KŁODA ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYNY

III – NICOL FRANCZYK ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYNY

III – NATALIA GROCHOL DELTA OZIMEK



SOLO 2XBATON – SENIORKI

I – DŻESIKA SKÓRSKA EKSPLOZJA ŻORY

II – WIKTORIA PAŃCZYK MAŁY ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYNY

III – AGATA DOMARUS SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI

III – KAROLINA TYROL ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYNY
DUO/TRIO – SENIORKI

I – ANETA SZCZUREK, GABRIELA RADWAN, KINGA PIERKIEL NEMEZIS HECZNAROWICE

II – NATALIA GROCHOL, PATRYCJA JAGUSZ DELTA OZIMEK

WYRÓŻNIENIE ZUZANNA CIEŚLOK, KAROLINA DURENEK, ZUZANNA GUMKOWSKA ASTRA RYBNIK



DUO/TRIO 2XBATON – SENIORKI
WYRÓŻNIENIE – DOMINIKA KŁODA, KAROLINA TYROL ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYN

WYRÓŻNIENIE – JUSTYNA SZYMURA, AGNIESZKA GBUR SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI

MINI FORMACJE – SENIORKI

I – ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYN

II – EKSPLOZJA 1 ŻORY

III – ASTRA RYBNIK




FORMACJE – SENIORKI

I – ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYN

II – ASTRA RYBNIK

II – SENIORITA DOBRZEŃ WIELK

III ARABESKA I ZAWADA KSIĄŻĘCA


W KATEGORII INNE FORMY
KADETKI

I – APLAUZ MARKLOWICE

II – ARABESKA II ZAWADA KSIĄŻĘCA

III – SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI



JUNIORKI

I – MAŁY ZYGZAK – SHOW CZERWIONKA-LESZCZYN

II – MAŁY ZYGZAK – FLAGI CZERWIONKA-LESZCZYN

III – SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI

SENIORKI

I – ZYGZAK CZERWIONKA-LESZCZYN

II – RYTM CZERWIONKA-LESZCZYN

III – ARABESKA I ZAWADA KSIĄŻĘCA




W KATEGORII POM – POM
SOLO – KADETKI

I – EMILIA ZAWADZKA UŚMIECH TWORKÓW

II – WIKTORIA GATNAR ARABESKA II ZAWADA KSIĄŻĘCA

III JULIA PIPPA DIAMENT OZIMEK



DUO/TRIO – KADETKI

I – WERONIKA SOLICH, AMELIA FOJCIK UŚMIECH TWORKÓW


II – WIKTORIA GATNAR, NADIA KOWALCZYK ARABESKA II ZAWADA KSIĄŻĘCA
III – EMIELIE ZDERA, JULIA KAROŃ, DANIELA PIEKORZ SENIORITA DOBRZEŃ WIELKI

MINI FORMACJE – KADETKI

I – RYTM CZERWIONKA-LESZCZYN

II – ARABESKA II ZAWADA KSIĄŻĘCA

III – PROMYCZEK KUŹNIA RACIBORSKA

FORMACJE – KADETKI
I – RYTM CZERWIONKA-LESZCZYN

II – ARABESKA II ZAWADA KSIĄŻĘCA

III – COPACABANA III CIASNA

SOLO – JUNIORKI

I – AGATA SANDER UŚMIECH TWORKÓW

II – PAULINA GIZA ELEMENT-M TARNÓW OPOLSKI

III – KAROLINA DANISZ DELTA OZIMEK



DUO/TRIO – JUNIORKI

I – DONATA BLOKESZ, LAURA GOŁĄBEK, AGATA SANDER UŚMIECH TWORKÓW

IIPATRYCJA PARIS, DARIA RYMARSKA ARABESKA I ZAWADA KSIĄŻĘCA

III – VALERIA URBANIEC, AGNIESZKA FREWICZ FLESZ LUBOMIA



MINI FORMACJE – JUNIORKI

I – UŚMIECH TWORKÓW

II – COPOCABANA II CIASNA

III – FLESZ LUBOMIA



FORMACJE – JUNIORKI

I – RYTM CZERWIONKA-LESZCZYNY

IICOPACABANA II CIASNA

III – PANTERY GLIWICE



SOLO – SENIORKI

I ANETA PAWLIK UŚMIECH TWORKÓW

II – DOMINIKA PACUŁA ELEMENT-M TARNÓW OPOLSKI

III – SIMONA CZERNECKA FLESZ LUBOMIA



DUO/TRIO – SENIORKI

I ANGELIKA PIOTROWICZ, DOMINIKA PACUŁA ELEMENT-M TARNÓW OPOLSKI

II – SABINA MODLICH, JULIA ZAWADZKA, PATRYCJA FRIEDEK UŚMIECH TWORKÓW

III MARTYNA DRAGA, PATRYCJA SKUPIEŃ, NATALIA RUTKOWSKA APLAUZ MARKLOWICE



MINI FORMACJE – SENIORKI

I – APLAUZ MARKLOWICE

II – UŚMIECH TWORKÓW

III – COPACABANA I CIASNA



FORMACJE – SENIORKI

I – APLAUZ MARKLOWICE

II – DELTA OZIMEK

III – ARABESKA I ZAWADA KSIĄŻĘCA



PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA MAŻORETEK TAMBURMAJOREK I CHERLEADEREK POLSKICH Stanisława Rewieńskiego,

jury przyznało organizatorowi i kierownikowi Festiwalu - Katarzynie Grzegorzek






Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©anasahife.org 2016
rəhbərliyinə müraciət