Ana səhifə

Organik tarim programi sinif final sinav tarihleri


Yüklə 60.82 Kb.
tarix06.05.2016
ölçüsü60.82 Kb.
ORGANİK TARIM PROGRAMI

1. SINIF FİNAL SINAV TARİHLERİ

DERSLER

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ/ÜYESİ

Bitki Fizyolojisi


02.01.2013


10:30


Çiğdem Elgin KARABACAK

Yabancı Dil



03.01.2013

10:00

Yeliz TEKGÜL


Bilgisayar



03.01.2013

13:30

Mehmet UTKU


Matematik



04.01.2013

10:30

Mehmet UTKU


Bitki Ekolojisi



07.01.2013

11:00

Mehmet UTKU


Türk Dili



07.01.2013

13:30

Fatma AĞBUĞA


Toprak Bilgisi ve Gübreleme



08.01.2013

13:30

Hakan KARABACAK


Atatürk İlke ve İnkılâpları



09.01.2013

13:30

Mehmet ÖZGÜN


Botanik


10.01.2013

13:30

Bedriye DAVULCU TÜMER



Kimya

11.01.2013

10:00

Yeliz TEKGÜL




ORGANİK TARIM PROGRAMI

2. SINIF FİNAL SINAV TARİHLERİ

DERSLER

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ/ÜYESİ

Org.T. Verimliliğin Yönetimi

02.01.2013

13:30

Hakan KARABACAK

Organik Meyvecilik

03.01.2013

13:30

Aysel YEŞİLYURT ER

Organik Tarımda Mekanizasyon

04.01.2013

13:30

Hakan KARABACAK

Org.Sebze Yetiştiriciliği

07.01.2013

10:00

Çiğdem ELGİN KARABACAK

Organik Bağcılık

08.01.2013

10:30

Aysel YEŞİLYURT ER

Org.T.Hastalık ve Zararlı Yönetimi

10.01.2013

10:30

Hakan KARABACAK

Org.Tohum Fide Fidan Yetiştiriciliği

11.01.2013

11:00

Çiğdem ELGİN KARABACAK


ŞARAP ÜRETİM TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

1. SINIF FİNAL SINAV TARİHLERİ

DERSLER

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ/ÜYESİ

Bitki Fizyolojisi


02.01.2013


10:30

Çiğdem Elgin KARABACAK

Yabancı Dil



03.01.2013

10:00

Yeliz TEKGÜL


Bilgisayar



03.01.2013

13:30

Mehmet UTKU


Matematik



04.01.2013

10:30

Mehmet UTKU


Bitki Ekolojisi



07.01.2013

11:00

Mehmet UTKU


Türk Dili



07.01.2013

13:30

Fatma AĞBUĞA


Genel Bağcılık-1



08.01.2013

13:30

Aysel YEŞİLYURT ER


Atatürk İlke ve İnkılâpları



09.01.2013

13:30

Mehmet ÖZGÜN


Botanik


10.01.2013

13:30

Bedriye DAVULCU TÜMER



Kimya

11.01.2013

10:00

Yeliz TEKGÜL



ŞARAP ÜRETİM TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

2. SINIF FİNAL SINAV TARİHLERİ

DERSLER

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ/ÜYESİ

Ampelografi

02.01.2013

10:30

Aysel YEŞİLYURT ER

Bağlarda Bitki Besleme

03.01.2013

11:00

Hakan KARABACAK

Üzüm Çeşitleri

04.01.2013

13:30

Çiğdem ELGİN KARABACAK

Şarap Teknolojisi- 2

07.01.2013

15:00

Yeliz TEKGÜL

Özel Bağcılık-1

08.01.2013

10:30

Çiğdem ELGİN KARABACAK

Şarapçılık Alet ve Ekipmanları

09.01.2013

10:30

Bedriye DAVULCU TÜMER

Şıra ve Şarap Analizleri

10.01.2013

10:30

Yeliz TEKGÜL

Bağ Hastalık ve Zararlıları

11.01.2013

11:00

Aysel YEŞİLYURT ER


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©anasahife.org 2016
rəhbərliyinə müraciət