Ana səhifə

Makedonya’da isitma sistemleri alaninda faaliyet gösteren firmalar albedo


Yüklə 69.49 Kb.
tarix11.05.2016
ölçüsü69.49 Kb.
MAKEDONYA’DA ISITMA SİSTEMLERİ

ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMALAR


Albedo

Koparska 15, Prilep

Tel: 00389 48 403020

E-posta: albedo@mt.net.mk



Aktiva

Goce Delcev b.b., Stip

Tel: 00389 32 390958, 390151

Faks: 00389 32 386989

E-posta: aktiva.stip@mt.net.mk

BBK Market Koding 2

bul.Partizanski Odredi 149, Skopje

Tel: 00389 2 2050370, 2032345, 2045181

Faks: 00389 2 2035181

E-posta: koding@mol.com.mk

Beta

Nikola Tesla 116, Bitola

Tel: 00389 47 240077

Faks: 00389 47 203079

E-posta: jagrid_bt@yahoo.com

Biro Pandev

Goce Delcev b.b., Strumica

Tel: 00389 34 320225

Faks: 00389 34 345225

E-posta: biropandev@biropandev.com.mk

Bizmond-AT

Dame Gruev 1-4/15, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 2033635

E-posta: bizmond@mt.net.mk




Bo-Jo Komerc

Proleterska 12, Skopje

Tel: 00389 2 2045058

E-posta: borislav3@hotmail.com



Bomako

str.24 nr.39, Suburb Ilinden, Skopje

Tel: 00389 2 2736338

E-posta: bomako_92@yahoo.com



Dimce Banarot

Krusevsko Gade b.b., Prilep

Tel: 00389 48 426476

Faks: 00389 48 400476

Internet Adresi: www.dimce-banjarot.com.mk

E-posta: dimce-banjarot@mt.net.mk



Ekoterm

Rade Jovcevski Korcagin 35, Skopje

Tel: 00389 2 3110919

Faks: 00389 2 3110920

Internet Adresi: www.ecoterm.com.mk

E-posta: ekotermmk@yahoo.com



Elektro Tocila

Aleksandar Makedonski 55, Prilep

Tel: 00389 48 415914

Faks: 00389 48 410087

Internet Adresi: www.elektrotocila.com.mk

E-posta: info@elektrotocila.com.mk



Elektrometal

str.120 no.2, Tetovo

Tel: 00389 44 339190

E-posta: elektrometal@mt.net.mk



Eltis-Kompani

Nikola Parapunov 3-a lok.51/1, Skopje

Tel: 00389 2 3061086, 3075264

Faks: 00389 2 3061086

E-posta: eltiscompani@yahoo.com

Em-Gi 7

Jakim Stojkov 37, Stip

Tel & Faks: 00389 32 384956

E-posta: emil_stip@yahoo.com



Energija

Londonska 1 B, Skopje

Tel: 00389 2 3061466, 3061467

Faks: 00389 2 2 3061468

Internet Adresi: www.energija.com.mk

E-posta: info@energija.com.mk



Energomontaza

Nikola Rusinski b.b., TC Karpos 3, Skopje

Tel: 00389 2 3078658, 3069545

Faks: 00389 2 3078658

E-posta: energomontazask@yahoo.com

Enko Commerc (Enko Komerc)

Karposh 2, Tetovo

Tel: 00389 44 353250, 353251

E-posta: enkozul@mt.net.mk



Ergon-Con

Josif Daskalov 20, Skopje

Tel: 00389 2 2050703

Faks: 00389 2 2050704

Internet Adresi: www.ergonsolar.com.mk

E-posta: ergonsolar@ergonsolar.com



Eterna Solar

Nu Delhiska 2-3/2, Skopje

Tel: 00389 2 3064308

Faks: 00389 2 3064301

Internet Adresi: www.eternasolar.com.mk

E-posta: eternasolar@eternasolar.com.mk



ETS-Electro Termo Sanitary (ETS-Elektro Termo Sanitari)

Ilinden str. Blok 87/7, Tetovo

Tel: 00389 44 347010

Faks: 00389 44 482843

E-posta: ets@mt.net.mk

Euro Teknika 96

Nikolla Parapunov 7, Gostivar

Tel: 00389 42 222050

Faks: 00389 42 222052

Internet Adresi: www.euroteknika.com.mk

E-posta: euroteknika@mt.net.mk



Euro Termika

v.Xepciste, Tetovo

Tel: 00389 44 487576

Faks: 00389 44 488874

E-posta: eurotermika@mt.net.mk

Europroekt

Marsal Tito b.b., GTC Kat 4, Stip

Tel: 00389 32 388383

Faks: 00389 32 388386

web: www.europroekt.com.mk

E-posta: europroekt@t-home.com.mk



Euroterm Inzenering

Sotka Gorgioski 63, Prilep

Tel: 00389 48 419415, 425059

Faks: 00389 48 422981

Internet Adresi: www.euroterm.com.mk

E-posta: info@euroterm.com.mk



Evro-Klima

Nikola Vapcarov 3/12, Skopje

Tel: 00389 2 3138728

E-posta: evro_klima@yahoo.com



Evrotek-Inzenering (Evrotek-Engineering)

M.H.Jasmin b.b. lok.7-a sek.2, Reon 78, Skopje

Tel: 00389 2 3123155

Faks: 00389 2 3119274

Internet Adresi: www.evrotekinzenering.com.mk

E-posta: evroteking@mt.net.mk



Fama-Ag

Sedek Kostoski 19, Gostivar

Tel: 00389 70 215001

E-posta: fetiagai@yahoo.com



Filbis

Petar Acev 19-a, Skopje

Tel: 00389 2 2401135, 2401136

Faks: 00389 2 2401135

E-posta: filbismirko@mt.net.mk

Filece

Blagoja Stefkovski 45, Skopje

Tel: 00389 2 2525253, 2521251

Faks: 00389 2 2522228

E-posta: filece2000@mt.net.mk

Fonko Int

Skupi 3-A, Skopje

Tel: 00389 2 3089800

Faks: 00389 2 3095350

Internet Adresi: www.fonko.net

E-posta: contact@fonko.com.mk



Gama-Tehna

Titovouzicka 8, Skopje

Tel: 00389 2 3067628

Faks: 00389 2 3067624

E-posta: gamatehna@mt.net.mk

Givi

Zeleznicka b.b., Gevgelija

Tel: 00389 34 214299, 213544

Faks: 00389 34 218299

Internet Adresi: www.dzivi.com.mk

E-posta: dzivi@mt.net.mk



Gosi

11-ti Oktomvri 118, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 3123320

E-posta: putd_gosi@yahoo.com



Graniterm

TC Tri biseri lok.17, Skopje

Tel: 00389 2 2430200, 2442269

Faks: 00389 2 2430200

Internet Adresi: www.graniterm.com.mk

E-posta: graniterm@mt.net.mk  



Greomont-Komerc

M.T.Gologanov 61, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 3225522

E-posta: greomont-komerc_toni@yahoo.com



Hidroterm

Aleksandar Makedonski 151, Prilep

Tel: 00389 48 401040

Faks: 00389 48 403020

Internet Adresi: www.albedoingenering.com

E-posta: albedo_jand@t-home.mk



Hidrotermika Systems (Hidrotermika Sistemi)

I.Anteski 10, Gostivar

Tel & Faks: 00389 42 215594

E-posta: hidrotermika@mt.net.mk



Infoset

Serska 2 b, Skopje

Tel: 00389 2 2700878

Faks: 00389 2 2700886

Internet Adresi: www.infoset.com.mk

E-posta: info@infoset.com.mk



Interskoc Fm

Magari n.nb., Skopje

Tel: 00389 2 2525253

Faks: 00389 2 2522228

E-posta: filece2000@mt.net.mk

Intertal

Vele Markov 21, Skopje

Tel: 00389 2 2045431, 2033212

Faks: 00389 2 2045431

Internet Adresi: www.intertal.mk20.com

E-posta: intertal2002@yahoo.com



Joan

bul.Jane Sandanski 52-3/5, Skopje

Tel: 00389 2 2403119

Faks: 00389 2 2403118

E-posta: joan@mt.net.mk

Joki

Anton Popov 6/43, Skopje

Tel: 00389 2 2550118

Faks: 00389 2 2550119

Internet Adresi: www.joki-mk.cjb.net

E-posta: joki.tek@mt.net.mk



Jota S

Trnica n.nb., mun.Ilinden, Skopje

Tel: 00389 2 2550406, 2525489

E-posta: jota-s@mail.net.mk



Jove

Jane Sandanski 84, Ohrid

Tel: 00389 46 264829, 261591

Faks: 00389 46 261591

E-posta: joveohrid@mt.net.mk

Jukom Inzinering

Lerinska 62-a, Skopje

Tel: 00389 2 3090555, 3090553

Faks: 00389 2 3090558

E-posta: jukom@mt.net.mk

Klimakon

bul.Sv.Kliment Ohridski 29/5, Skopje

Tel: 00389 2 3298362, 3298363

Faks: 00389 2 3298364

Internet Adresi: www.klimakon.com.mk

E-posta: info@klimakon.com.mk



Klimasko

Kole Nedelkovski 77, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 3231605

E-posta: klimasko@mol.com.mk



Koding

Sarplaninska b.b., Novoselski Pat, Skopje ,

Tel: 00389 2 2032345, 2031140, 2031190

Faks: 00389 2 2031140

E-posta: koding@mol.com.mk

Kofriz

Dimitar Vlahov 65, Gevgelija

Tel: 00389 34 215836

Faks: 00389 34 212165

Internet Adresi: www.kofriz.com.mk

E-posta: kofriz@feliks.net.mk



Koskom

Rilski Kongres 6-a, Skopje

Tel: 00389 2 2465490, 3217499

E-posta: koskom@mt.net.mk



Krater

bul.Koco Racin b.b., Skopje

Tel: 00389 2 3125200

Faks: 00389 2 3123063

E-posta: krater@mt.net.mk

Leoterm

Nikola Rusinski n.nb., Karposh 3, lok.33, Skopje

Tel: 00389 2 3076000, 3066444

Faks: 00389 2 3066444

E-posta: astermika@yahoo.com

Leov Kompani

Vasa Kosulceva b.b., Veles

Tel: 00389 43 231868, 231530

Faks: 00389 43 231530

Internet Adresi: www.leov.com.mk

E-posta: ­info@leov.com.mk


Majstor Bane - Servis Termo King

Vostanicka 21, Skopje

Tel: 00389 2 2736105, 2736104

Faks: 00389 2 2736105

Internet Adresi: www.termoking92.com

E-posta: termoking92@yahoo.com



Makoterm-Zp

M.H.Jasmin 52, Skopje

Tel: 00389 2 3117708, 3117733

Faks: 00389 2 3221926

Internet Adresi: www.makoterm.com.mk

E-posta: makoterm@mt.net.mk



Mar-Mel M.J.

Dragan Stoparevik 18-a, Kumanovo

Tel & Faks: 00389 31 428528

E-posta: marmelmjkumanovo@yahoo.com



MBS Macedonian Business Service (MBS Makedonski Biznis Servis)

bul.Jane Sandanski 32-2/18, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 2442333

Internet Adresi: www.mbsmacedonia.com

E-posta: mbs166@mt.net.mk

Mega-Mont

bul.3-ta Makedonska Brigada b.b., Skopje

Tel: 000389 2 2465753, 2462736

Faks: 00389 2 2465753

E-posta: mega-mont@mt.net.mk

Merks

Ilindenska 37, Skopje

Tel: 00389 2 3296781

E-posta: merx@t-home.mk



Metalterm

Sarplaninska b.b., Skopje

Tel: 00389 2 2036322, 2038353

Faks: 00389 2 2048057

Internet Adresi: www.metalterm.com.mk

E-posta: metalterm@mt.net.mk



Mis-H

Nada Panceva b.b., Probistip

Tel & Faks: 00389 32 480122

Internet Adresi: www.mis-h.com

E-posta: grejaci@yahoo.com

MTD Gradina

TC Olimpiko, Skopje

Tel: 00389 2 3063286

Faks: 00389 2 3070083

E-posta: fero@mt.net.mk

Oltos

bul.ASNOM 70-1/3, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 2435246

E-posta: oltos@mt.net.mk



Proekt Biro RNZ

Rajko Zinzifov 34, Skopje

Tel: 00389 2 3246071

E-posta: rnzdesign@yahoo.com



Proluks

Krusevski Pat b.b., Prilep

Tel: 00389 48 421209, 421990

Faks: 00389 48 421925

Internet Adresi: www.prolux.com.mk

E-posta: prolux@mt.net.mk



Promonting

bul.V.S.Bato 55 lok.4, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 2431377

E-posta: promonting@mt.net.mk



Pro Term

Ilinden Str. no.228, Tetovo

Tel & Faks: 00389 44 347342

E-posta: proterm1@mt.net.mk




Rehau

Prvomajska 7 n.nb., Skopje

Tel: 00389 2 2460458, 2460459

Faks: 00389 2 2460459

Internet Adresi: www.rehau.com

E-posta: rehau@on.net.mk



Revert

Stevo Patako 2-a, Bitola

Tel & Faks: 00389 47 222717

E-posta: revert@mt.net.mk



Sareks

Boro Milevski 1, Stip

Tel: 00389 32 397579

E-posta: sareks06@yahoo.com



Stt-Trade

Marko Oreskovik 4/3, Skopje

Tel: 00389 2 2781524

Faks: 00389 2 2781522

E-posta: temelkokrstevski@mt.net.mk

Svetlina i Toplina

7-mi Noemvri 70, Ohrid

Tel: 00389 46 258990

E-posta: svetlina_toplina@yahoo.com



Tehno Auto

DTC 13-ti Noemvri, Ostrovo 9-a lok.16, Skopje

Tel: 00389 2 3163333, 3163333

Faks: 00389 2 3163333

Internet Adresi: www.tehnoauto.com.mk

E-posta: contact@tehnoauto.com.mk



Tehnoben Nova

Mukos 90, Prilep

Tel & Faks: 00389 48 428326

E-posta: mende.veleski@mt.net.mk



Tehnoterm

s.Moroista, Struga

Tel: 00389 46 702091

E-posta: tehnoterm_mk@yahoo.com



Temon

Kozara 38, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 3063628

Internet Adresi: www.temon.com.mk

E-posta: temon@temon.com.mk

Termo King

Nikola Parapunov 3-a lok.52, p.Fah 758, Skopje

Tel: 00389 2 3065677

Faks: 00389 2 3065767

E-posta: teking@mt.net.mk

Termo Sistem

Nikola Parapunov 1-1/13, TC Karpos 4, Skopje

Tel: 00389 2 3079802, 3090785

Faks: 00389 2 3090775

Internet Adresi: www.termosistem.com.mk

E-posta: termosistem@mt.net.mk



Termoinzenering

M.H.Jasmin 26, Skopje

Tel: 00389 2 3118766

Faks: 00389 2 3161257

E-posta: terming@freemail.com.mk

Termolider

Partizanski Odredi 56/a, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 3071290

E-posta: termolider@excite.com



Termosolar

Belasica b.b., Skopje

Tel & Faks: 00389 2 3222623

E-posta: termosolarskopje@yahoo.com



Termostil Inzenering

Todor Cangov 21/33, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 2438527

Internet Adresi: www.termostil_engineering.co.uk

E-posta: termostil_engineering@yahoo.com

Termotika

Kozara 64-2/14, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 3211387

E-posta: termotika@yahoo.com



TermoTim

Zagrebska 1/10, Skopje

Tel: 00389 2 3081060

E-posta: t_tim@mt.net.mk



Tetra

Kuzman Josifovski 84, Bitola

Tel: 00389 47 242521

Faks: 00389 47 202418

E-posta: tetrakf@mt.net.mk

Thermo Logic

Skupi n.nb., Skopje

Tel: 00389 2 3091100, 3091155

Internet Adresi: www.thermologic.com.mk

E-posta: thermologic@mt.net.mk

Torimeks

Stiv Naumov 75, Bitola

Tel: 00389 47 220189

E-posta: torimeks@yahoo.com



Trimetal-Komerc

Isaija Magovski 40-1/4, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 2042124

E-posta: tmksasko@mt.net.mk



Turboinzenering

bul.Aleksandar Makedonski 8, Skopje

Tel: 00389 2 3172763, 3109574, 3109558

Faks: 00389 2 3109558

E-posta: turboeng@turboeng.com.mk

Uni 24 Krste Misirkov 10, Stip

Tel: 00389 32 389240

Faks: 00389 32 383640

E-posta: uni24stip@yahoo.com



Valid

Vasil Gorgov 32/54, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 3125161

E-posta: valid@mt.net.mk



Vanaks

Trnica n.nb., mun.Ilinden, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 2550406

E-posta: vanaks@vanaks.com.mk



Ventil Trade Int. (Ventil Trejd Internacional)

Prvomajska b.b., nas.Pintija, Skopje

Tel: 00389 2 2700210, 2700173

Faks: 00389 2 2700212

Internet Adresi: www.ventiltrade.com.mk

E-posta: sale@ventiltrade.com.mk



VGG Inzenering

Vologogradska 10-2/8, Skopje

Tel & Faks: 00389 2 3079399

E-posta: galevgg@on.net.mk



Xhimi-Ko (DZimi-Ko)

Sedek Kostoski 37, Gostivar

Tel: 00389 42 221788

Faks: 00389 42 221787

Internet Adresi: www.xhimiko.com.mk

E-posta: xhimiko@xhimiko.com.mk



Zamak Termika

Krushevska b.b., Veles

Tel: 00389 43 233733

Faks: 00389 43 222601



E-posta: zamaktermika@t-home.mk


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©anasahife.org 2016
rəhbərliyinə müraciət