Ana səhifə

Księga XI tuż przed Wyzwoleniem


Yüklə 0.8 Mb.
səhifə1/14
tarix02.05.2016
ölçüsü0.8 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14
Księga XI
Tuż przed Wyzwoleniem

Irena stwierdziła, że jestem bardziej świadomy – fakt odkąd nie jem leków ogłupienie przeszło, koncentracja i kojarzenie się poprawiły, pamięć też. Ciągłe złe samopoczucie psychiczne ustąpiło. Sen ciut się poprawił. Lęki są minimalne. Myśli samobójczych nie mam. Ale czuję się chory – bo słabości mnie męczą i wyniszczające bóle też przychodzą. Napęd mam średni, a czasami bardzo niski. Niestety nie jestem zdrowy. Czuję się jak po torturach – jak po ciężkiej chorobie. Z trudem funkcjonuję bo wciąż mam wrażenie, że umieram. Czy uda mi się dotrwać do chwili przemiany i przegnania Ciemnych sił z Ziemi ???!!! Przekazy są coraz bardziej obiecujące – obiecują rychłe nasze wyjście z dualizmu i ze strefy cierpienia i wejście w sferę życiodajnego Światła !!!?


Ci co ‘widzą’ stwierdzają, że widzą przy końcu 2012 roku ścianę Światła – nasz los całkowicie się odmieni ? – odzyskamy utraconą Jedność z Bogiem i z Bliźnimi !!! - zrzucimy z siebie dualizm, trud i cierpienie !!!
Śpię coraz lepiej chociaż jeszcze się budzę po północy nie mogąc spać. Nowy lek całkowicie zaburzył mój sen – gdy go jadłem nie spałem w ogóle. Umysł stał się jasny dzięki temu, że nie biorę leków. Ciągłe złe samopoczucie psychiczne znikło. Lęki też są minimalne. Jeszcze brakuje mi napędu ale fale słabości i bólu też znacznie zmalały. Zmysłowość – seks – pomogła mi uśmierzyć ból. Dźwięk w mózgu wciąż jest i często powoduje depresję. Czuję się jeszcze chory ale czuję się o wiele lepiej. Może uda mi się wyjść z wielu lat cierpienia i wreszcie poczuć się w miarę zdrowym ???! Przekazy obiecują, że w najbliższych miesiącach oddziaływanie na nas sił Ciemności bardzo się zmniejszy, a później zniknie ???! A więc idzie ku lepszemu !!!? Czy uda się nam przygotować na Wzniesienie w wyższe wymiary gdzie nie będzie już cierpień, łez, trudu, grzechu i śmierci ???!
Zaginął Grześ S. Jest klawiszem w więzieniu. Miał długi. Dostał pieniądze od Teściów na samochód i na drugi dzień zniknął. Jego stary samochód znaleziono w Krynicy. Rodzina obawia się, że ktoś mógł Mu zrobić coś złego – albo jakiś mściwy przestępca z więzienia albo ktoś u kogo miał długi … ???! Policja i Znajomi poszukują Grześka. Jeszcze jest ewentualność, że wysiadła Mu psychika – bo praca klawisza jest bardzo stresująca !!!?
Złapał mnie nałóg zmysłowości – łatwo jest wpaść w taki nałóg – trudniej wyjść !!!? Jedyną dobrą stroną tej zmysłowości było to, że uśmierzała fale strasznego bólu, który na mnie spadał !!!? Czy ten ból to nerwica ? – czy uboczny skutek działania leków ? – czy atak sił Ciemności; złych Duchów lub implantów ? Nie wiem ?!!! Wiem jak straszny to BÓL – paraliżujący – jakby ktoś wbił w ciało nóż i nim kręcił – straszna tortura – wyniszczająca ciało, psychikę, umysł, a nawet duszę - odbierająca wszystkie siły życiowe !!! Co to jest ???!
Ostatnio mam coraz częściej momenty gdy czuję się względnie dobrze – może idzie ku lepszemu – bo przez 12 lat choroby i brania leków nie miałem takich momentów i czułem się zawsze źle ???!
Dzwonię do Pana Franciszka. Ma długotrwałą depresję. 3 lata bez urlopu wśród ciągłych stresów i problemów zrobiły swoje. Wszyscy jesteśmy przemęczeni – nie tylko chorobami ale również ciągłymi często beznadziejnymi i bezsensownymi zmianami w prawie.
Trzeba kochać Ludzi – tak szybko odchodzą !!! Czy po przemianie będzie jeszcze śmierć ?! – przekazy mówią, że uwolnimy się z cyklu inkarnacji i śmierci już nie będzie ???!
Seks został nam dany przez Okupantów Rasy Ludzkiej Imperium Oriona – to Oni podsycili nasze zmysły do pragnienia rozkoszy cielesnej – i to był Ich błąd – przetrwaliśmy dzięki odrobinie przyjemności !!!? Seks pomógł Ludziom przetrwać wiele bolesnych, ciężkich i stresujących sytuacji – trudno jest pod tym względem Ludzi osądzać ?! – trudno jest osądzać czyjąś orientację seksualną lub zmysłowość ? – Bóg nie osądza ! – jedynie da się stwierdzić, że z niektórej mąki chleba nigdy nie będzie !!!
Irena ma skromne potrzeby seksualne. Moje są teraz nie do opanowania. Wydaje mi się, że odreaguję długie lata cierpień seksem – ale mogę być w błędzie. Kochana odmawia mi częstego seksu mówiąc, że zawsze uczono Jej powściągliwości w tym względzie. Muszę więc sobie radzić sam. Kochanka nie wchodzi w grę bo to zdrada i koszt i czas. A poza tym bez miłości nie wyobrażam sobie dobrego i spełnionego seksu z Kobietą.
Znaleźli Grzesia. Zaszył się w Krynicy. Mówi, że musiał przemyśleć pewne sprawy. Jest uzależniony od hazardu i zamiast spłacać długi traci zarobione pieniądze na hazard. Musi się z tego wyzwolić. Ja też muszę się wyzwolić z nadmiernej zmysłowości i nieopanowanego pragnienia seksu.
Bardzo kiepsko śpię – jest to bardzo męczące.

Udowadniają, że teoria względności Einsteina jest prawdziwa i że prędkość światła jest najwyższą prędkością we Wszechświecie. Mówię do Ireny, że jakim cudem Kosmici podróżowaliby z zawrotną wręcz prędkością po Wszechświecie jeśli prędkość światła byłaby największa ? Jest jeszcze nadprzestrzeń, wielowymiarowość, grawitacja, … !? Więc mnie wyśmiała, że tylko chory człowiek jak ja może mieć takie urojenia !? Już niedługo okaże się kto ma urojenia gdy Federacja Galaktyczna ujawni swoją obecność i swe zadziwiające technologie !!!?


Mówię do Szefa, że Ludzkość wcześniej czy później będzie podróżować po Wszechświecie [za sprawą Federacji zapewne szybciej ?] ?! On mówi, że Ludzkość wcześniej się zniszczy ?! Za wielka jest świadomość Ludzkości, za dużo jest mądrych Ludzi żeby się dali wciągnąć w wojnę i zagładę !!! Ten scenariusz nie nastąpi !!! Fantazje zawsze wyprzedzały technikę – obecnie też już fantazja odnośnie błyskawicznych podróży wyprzedza o krok rzeczywistość !?
Roboty jest coraz mniej. W Mielcu był przetarg na robotę geotechniczną. Startowało 18 firm. Wygrała firma aż z Gdańska biorąc robotę za psie pieniądze. Przetargi i najniższa cena to zmora bo nie można zrobić roboty poniżej kosztów ?! System musi się zmienić ??? Przy obecnych technologiach można już zadbać o całe Społeczeństwo tylko trzeba zmienić ten chory system, w którym rządzi mamona !!!? Program powszechnego dobrobytu NESARA musi zostać wprowadzony ???!
Coś się musi zmienić w tym Świecie ??? - zamiast pracować dłużej i więcej będziemy pracować krócej i mniej – dobrobyt i technologie to umożliwią !!!?
Poza brakiem snu i tym deprymującym dźwiękiem czuję się ostatnio dość dobrze – jedynie czuję słabość i niechęć do działania jakbym był po ciężkiej bardzo długiej chorobie !!!? Czuję jeszcze lekką depresję, lekki lęk i niezdecydowanie oraz niewiarę w siebie – ale innych przykrych skutków nie odczuwam !!!? Zwłaszcza umysł stał się bardzo jasny i kojarzę co się wokół mnie dzieje – a nie kojarzyłem lub kojarzyłem z wielkim trudem !!!? Leki psychotropowe przestały mnie niszczyć !!!? Teraz dopiero widzę jak leki mnie ogłupiały i wpędzały w cierpienie i fatalne samopoczucie – tak wiele lat ???! – prawie 12 !!!? I Irena przykładała rękę do tego mojego cierpienia i ogłupienia oraz ciągłych słabości wywołanych lekami bo wciąż pilnowała żebym jadł leki !!!
Umysł mam ostatnio bardzo jasny. Nie mam ostatnio urojeń ani myśli samobójczych. Ból mnie ostatnio nie zamęcza ale nie śpię prawie w ogóle i zamęcza mnie słabość i brak napędu oraz ten dźwięk wpędzający w depresję – i to zdaniem Ireny dobitnie świadczy o mojej chorobie psychicznej – wiem – czuję się chory !!!? Grześ też jest chory – nieopanowany hazard Go zniszczył – uciekając narobił sobie kłopotów w pracy bo służba to służba !!!? – będzie się musiał też leczyć !!!? Takie czasy – psychika licznym Ludziom wysiadła !!!
Obejrzałem film o tym co się działo w Rwandzie. Kolonizatorzy belgijscy podzieli społeczeństwo na mniejszość Tutsi i większość Hutu. Uznali Tutsi za wyższą rasę, a Hutu za niższą. Na zasadzie różnic etnicznych rządź i dziel sprawowali władzę wykorzystując Tutsi do sprawowania władzy i kontroli nad Hutu - cały czas udowadniając, że Tutsi są wyższą rasą [czyż Hitler nie czynił podobnie ???!]. Gdy w 1994 roku wybuchła wojna domowa Hutu zemścili się na Tutsi wyrzynając Ich w pień. Ludobójstwo było straszne chociaż społeczeństwo w większości jest Chrześcijańskie !!!? Nie do uwierzenia !!!? Czy to Diabeł tak działa ???! Czy to Okupant Rasy Ludzkiej Imperium Oriona tak działa ???! Gdzie w tym czasie była Federacja Galaktyczna ???! – dlaczego nie zapobiegli tej rzezi ???! Dlaczego nie zapobiegli licznym rzeziom i uciskom XX i XXI wieku i wcześniejszym ???! Gdzie są ??? Czy faktycznie chcą nam pomóc jak obiecują od dawna w swych przekazach ???! Czy faktycznie chcą nam pomóc wydostać się z niewoli sił Ciemności trwającej już setki tysięcy lat ???
To nie Człowiek zgrzeszył i został wygnany z Raju – to Imperium Oriona uczyniło to Ludzkości – odebrało nam kontakt z Bogiem i wyrwało z nas dobro – dokonując manipulacji genetycznych wpędziło nas w spiralę zła i grzechu !!! Jestem o tym przekonany analizując naszą krwawą i bolesną historię i wiedzę z licznych przekazów !!!? Ta wiedza stanie się niedługo jasna dla całej Ludzkości – Ludzie będą w szoku wiedząc jak bardzo zostali oszukani i zmanipulowani – jakimi byli strasznymi niewolnikami zła !!!
Faszerowanie człowieka psychotropami i zmuszanie do aktywności życiowej jest jak krępowanie koniowi nóg i zmuszanie do galopu – nie da się !!!? Ostatnio mój stan znacznie się polepszył bo leki psychotropowe przestały działać – mam o wiele więcej sił, napędu, chęci do życia i działania – nawet odczuwam dłuższe chwile lekkości i energii – coś czego nigdy nie czułem gdy byłem pod wpływem leków – i jednocześnie opuściło mnie ciągłe złe samopoczucie i stany lękowe !!! Jest dobrze – nie psuć tego !!!?
Chociaż czuję się jeszcze chory czuję się coraz lepiej – tak dobrze jak nie czułem się przez ostatnie 12 lat - leki przestały mnie niszczyć - super. Jedynie brak snu mnie wykańczał. Gdy brałem nowy lek 10 dni nie spałem wcale. Potem prawie miesiąc spałem po 1-2 godziny sporadycznie 3. To wykańczało. Ostatnią noc przespałem ponad 6 godzin. Od razu poczułem się lepiej. Sen jest niezbędny. Seks też pomógł. Z wiekiem Irena jest w tym względzie coraz bardziej powściągliwa – ja odreagowując nieustanne cierpienia coraz bardziej zmysłowy. Muszę się pewnie też uczyć powściągliwości ? – nie będzie łatwo ???! Irena jak zawsze obdarza mnie wielką miłością i troskliwością – jest wspaniałą Kobietą !!!
Irena słusznie stwierdziła, że stałem się erotomanem – ciągłe potrzeby seksualne, ostatnio ciągłe myśli o seksie i zaglądanie na filmy erotyczne niestety to potwierdzają !!!? Irena ma normalne zdrowe potrzeby – moje są szatańsko wygórowane i niezaspokojone – muszę swolgować i dać sobie z tym spokój bo popadnę w niezdrowy nałóg – jeśli już nie popadłem ???! Odreagowałem ból seksem – ale na tym powinien być koniec !!!?
Byłem u M i P. M. Mówią, że Polska to straszny kraj który niszczy swych Obywateli – to prawda – no cóż wszystko jest kwestią mądrego lub głupiego prawa. M. zagłębiła się w politykę i nerwowo przeżywa wszystko co się w tej kwestii wydarza. Mówię więc żeby sfolgowała bo wysiądzie Jej psychika – nie warto się tym przejmować – politycy są siebie warci. Trzeba szukać czegoś spokojnego i przyjemnego. Ja znajduję ulgę czytając pozytywne przekazy od Istot Duchowych i Kosmitów – wierzę, że będzie dobrze – program NESARA zostanie wprowadzony i ukróci bezlitosne rządy bankierów i korporacji – mądrzy Ludzie dojdą do władzy z pomocą Kosmitów z FG i mądre prawo zostanie ustanowione a technologie służące całej Ludzkości udostępnione !!!? Będzie dobrze !!!? Trzeba ufać !!!?
Chociaż ostatnio czuję się lepiej nie jestem zdrowy – słabość mnie dopada i słaby napęd, dźwięk w mózgu też wciąż męczy i mam bardzo słaby sen !!! Czuję ciężar wieloletniej choroby !!!

Znów spałem z półtorej godziny. Brak snu wykańcza. Nie śpię już lub śpię bardzo mało 1,5 miesiąca. A zmysły grają wielką niespełnioną zmysłowością. Trudno nad zmysłami zapanować. Wciąż potrzebuję dużo seksu.


Dźwięk w mózgu dokucza mi cały czas – czasami bardzo – momentami ciężko to znoszę !!! To musi być implant Orionidów, którzy usiłują wpływać destrukcyjnie na moją świadomość, psychikę, ciało, a nawet duszę !!!?
Najbardziej pocieszające jest to, że ostatnio nie mam myśli samobójczych !!!
Pewnemu Małżeństwu w Łowczowie pęka dom. Nie przykryli domu dachem i źle wykonali drenaż – woda dostała się pod fundamenty – mróz spowodował katastrofę bo najpierw woda zamarzła podnosząc budynek, a potem w czasie odwilży woda stopniała – porobiły się pustki i z gruntu powstało błoto pod fundamentem – i cały budynek osiadł powodując pękanie ścian w piwnicach. Dzięki silnym stropom budynek nie popękał cały. Rzecz nieprawdopodobna i trudna do przewidzenia.
Irena znalazła sposób na moją bezsenność. Okazało się, że melatonina jest skuteczna. Skutecznie usypia – nawet następnego dnia po obudzeniu człowiek jest przyjemnie osłabiony i senny od leku przez kilka godzin. Hormon działa.
Ostatnio depresja jest mało dokuczliwa chociaż brakuje mi wciąż napędu do pracy i czuję słabość. Urojeń i myśli samobójczych też nie mam. Czuję jednak wciąż ciężar choroby. Irena stwierdza, że brak napędu i słabość świadczą dobitnie o chorobie psychicznej !? Pewnie tak ?!
Karmy nie będzie – śmierci nie będzie – już, już wkrótce – tak obiecują przekazy !!!? Światłość obejmie swe panowanie na Ziemi !!!? Raj powróci !!!
Czuję się o niebo lepiej – ciągłe złe samopoczucie psychiczne ustąpiło i wyniszczające ataki bólu też. Ale wciąż słabość jak po ciężkich torturach mnie męczy i brak napędu też – to wciąż bardzo utrudnia, a czasami uniemożliwia pracę. Wciąż niestety czuję ciężar choroby. Urojeń nie mam. Myśli samobójczych też nie. Lekkie lęki i niewiara w swe siły jeszcze jest. Dźwięk też wciąż jest. Umysł stał się jasny – to coś niesamowitego po latach odczuwania kompletnego otumanienia. Generalnie nastąpiła znaczna poprawa. Ale czuję się jeszcze wciąż chory jak po torturach – 12 lat ciężkich cierpień i bezlitosnych ataków Ciemności naznaczyły mnie straszną traumą. Jezu daj siły do pracy – proszę – daj siły – i wybacz moją nadmierną zmysłowość. Irenka okazuje mi wiele miłości – ale ma pretensje, że narzekałem odnośnie spraw seksualnych. Seks jednak pomógł przetrwać cierpienie i długi czas bez snu. Teraz dzięki melatoninie śpię już lepiej.
Muszę jakoś zebrać siły bo mamy więcej pracy w robocie i mam trochę dodatkowych robót do wykonania – brak napędu i słabość utrudniają, a czasami uniemożliwiają pracę – może jednak dam radę to przełamać ???! Nie poddam się chorobie – nie poddam !!!? Dzięki temu, że zawsze miałem w życiu liczne pasje nie poddałem się chorobie tak jak poddali się liczni Ludzie chorzy na schizofrenię – wierzę, że teraz gdy cierpienie i choroba odebrały siły i pasje zniszczyły nie podam się mimo wszystko !!!? Przecież mimo 12 lat choroby wciąż starałem się być czynny zawodowo !? Nie poddam się – nie poddam się chociaż jestem skrajnie wycieńczony – nie poddam się !? Muszę pracować – muszę !?
Poza tym dźwiękiem w mózgu ataków sił Ciemności ostatnio nie odczuwam. Ataków bólu też nie ma. Depresję chyba jeszcze mam ? Złe samopoczucie czasami. Niestety słabość i brak napędu utrudniają pracę. W robocie niewiele zrobiłem, a w domu siadłem nad swymi tematami i mimo prób nie ruszyłem z robotą – musiałem się poddać – a gdy byłem zdrowy takie temaciki roztrzaskiwałem lotem błyskawicy. Niestety jestem wciąż bardzo chory. Podstępna i ciężka jest ta choroba – utrudnia, a często wręcz uniemożliwia działanie !!! Schizofrenicy wyglądają na skrajnie leniwych – ale to nie lenistwo – to choroba tak działa !!!

Malarz z naszej bazy R.B. zapytał jak moja choroba. Mówię, że jest źle – choroba uniemożliwia mi sprawną pracę – od kilku tygodni z powodu choroby nie mogę się zebrać do działania i odkładam robotę na później – i narosły mi zaległości – aż się tym martwię jak wybrnąć z tych zaległości w pracy ? Mówił, że ma Kolegę artystę schizofrenika, który gdy nie je leków jest świadomy ale gdy jest na lekach trudno się z nim dogadać bo traci świadomość. Tak to działa – cierpisz od choroby, a leki nie tylko otumaniają ale dodatkowo potęgują słabości i cierpienia. Otumanienie jest tak wielkie przy braniu leków, że człowiek nie kojarzy większości wydarzeń, które się wokół niego dzieją – to straszne uczucie !!! R.B. mówi, że Kolega dostaje orgazmu przy oglądaniu świętych obrazów ? Ta rozbujana strona seksualna jak u mnie ostatnio też oraz słabości, cierpienia i niemoc to efekt działania jakiejś ciemnej siły ???! Ale przekazy obiecują, że w tym roku działanie Ciemnych zostanie zniesione i dostąpimy łaski powrotu do dobrego zdrowia !!!? – mam nadzieję !!!


Poszedłem do Lekarza po leki i pytam czy prawie ciągła słabość i brak napędu są efektem choroby czy czegoś innego [np. skutków ubocznych działania leków] ? Nie był w stanie odpowiedzieć na to pytanie – tak jak i na to co to jest za dźwięk w moim mózgu !!!? Nowy lek powoduje, że jestem bardziej świadomy i bardziej aktywny ale tych skutków nie likwiduje !!!? Ponadto powoduje bezsenność – wziąłem lek i melatonina nie była w stanie pokonać skutków działanie leku psychotropowego – nie spałem całą noc – momentami wpadałem w lekkie odrętwienie i zasypiałem czujnym półsnem – ale to nie był niestety sen – męczyłem się całą długą noc !!! Brak snu jest wykańczający – nie wiem czy mogę to znieść na dłuższą metę ???! Nie czuję się zdrowy – ale się nie poddam – muszę pracować – muszę – bo kto zadba o Rodzinę !!!? Urojeń i myśli samobójczych aktualnie nie mam - ataków Ciemności dotkliwie nie odczuwam – ale lekka depresja wciąż jest !!! Jedyny skutek jest taki, że w porównaniu z poprzednimi lekami jestem mniej otumaniony – przedtem byłem półświadomy tego co się wokół mnie dzieje – poprzednie psychotropy mnie wyniszczały i ogłupiały w bezwzględny sposób oraz wpędzały w paraliżujące lęki i ciągłe odczucie umierania – ponadto powodowały ciągłą senność – i spałem i w pracy na biurku i w domu w łóżku po kilkanaście godzin ciężkim farmakologicznym sztucznym snem !!!
Jestem wyczerpany chorobą i brakiem snu – przez dwa miesiące spałem 5 dni po 4-6 godzin, kilkanaście dni nie spałem wcale, a przez resztę nocy spałem po 1-2 godziny. Mam dodatkowe roboty ale padam ze męczenia i nie robię ostatnio nic z mojej dodatkowej działalności – rosną mi więc zaległości. Planowałem w piątek jakieś prace przy komputerze lub w terenie ale z trudem dowlokłem się do łóżka i padłem nie mając w sobie ani joty energii i nie widząc już nic na oczy. W sobotę dźwięk, słabość i brak napędu oraz złe samopoczucie mnie sparaliżowały i chociaż pogoda była idealna cały dzień spędziłem siedząc półprzytomny w fotelu jak manekin. To już 12 rok choroby i brania leków – jestem skrajnie wyczerpany i mam coraz mniej sił !!!? Czasami myślę, że się poddam i przestanę pracować !!!? Irena stwierdza, że nie powinienem się nad sobą litować bo wielu Ludzi cierpi na straszne choroby – nie litować się lecz działać i pracować !!!? Łatwo mówić to komuś kto ‘chorował’ co najwyżej na katar i ma mnóstwo energii – łatwo to mówić zdrowemu – a dla mnie każdy dzień to śmiertelna walka ze słabością, brakiem napędu, złym samopoczuciem, cierpieniem, bezsennością [lub nadmierną sennością – w zależności od leków] – walka którą mogę przegrać jak przegrało wielu !!!? Irenie i Dzieciom wygodnie się żyje i dostatnio – nigdy Im niczego nie brakowało – bo mimo choroby robiłem za dwu i przynosiłem dwie pensje do domu – nigdy nam nie brakło pieniędzy na życie, wypoczynek czy inwestycje !!! A co by było gdybym się poddał i musieliby żyć za jedną pensję klepiąc ubóstwo !!!? Czy wtedy by mnie niszczyli jako bezużytecznego trutnia ???! Tak niestety często się zdarza, że Schizofrenicy niezdolni do pracy są niszczeni przez Rodzinę bo nie przynoszą dochodu !!!? Wykazują niby zrozumienie dla mojej choroby – ale łatwo Im to przychodzi bo dużo kasy przynoszę !!!? A co by było gdybym nie przynosił nic i był na Ich utrzymaniu ???! – tępienie, eutanazja !!!? Kochają mnie za to, że jestem czy za to, że mam !!!? Wierzcie mi Kochani – już setki razy chciałem się poddać bo walka z chorobą psychiczną to bezlitosne wyrywanie każdej chwili skrajnej słabości i cierpieniu – wyrywanie aby cokolwiek móc zdziałać !!! Czy nadkładanie ciężarów na chorego ponad jego siły jest humanitarne !!!??????????
Jak trudno znieść swoją niemoc i cierpienie oraz ataki sił Ciemności ???!!! – jak trudno !!! Nie dziwi więc, że wielu Schizofreników popełnia samobójstwo !!!? Te słabości, cierpienia i ataki to nie jest wola Boża – to nie jest też zła karma – to efekt działania Ciemnych sił pod których Okupacją Ziemia jęczy w bólu już 309 tysięcy lat !!!? Człowiek nie jest winien zła które dotknęło Ludzkość – tym bardziej nie jest temu winien Bóg !!!? Imperium Oriona uczyniło nas niewolnikami zła i cierpienia – Ich bezwzględne manipulacje genetyczne i technologiczne – oto prawdziwy Szatan dręczący Rasę Ludzką !!!?
Całkowite uzdrowienie jest możliwe – i wierzę gorąco, że to uzdrowienie nastąpi na globalną skalę w chwili gdy Federacja Galaktyczna wyeliminuje destrukcyjne działanie Orionidów i przegoni Ich ze sfery ziemskiej – wierząc przekazom nastąpi to w tym 2012 roku !!!? Bogu niech będą dzięki !!!
Słabości mnie straszne dopadają często nie dając pracować – ale gdy odreagowuję seksem siły wracają. Śpię bardzo mało. Ale stałem się bardziej świadomy. Kocham Irenę i Jej zawsze pragnę – moja zmysłowość wróciła z siłą tsunami. A Jej umarła – długie lata faszerowała mnie takimi lekami, że spałem non stop i męczyłem się z ciągłymi nerwicowymi bólami i depresją. W takim stanie nie mogłem wyczuć tych rzadkich momentów gdy Ona ma ochotę na seks. Nawet gdy dochodziłem do siebie nie mogłem się doprosić seksu. Teraz Irena gani zmysłowość i uważa, że należy ją kontrolować – jest przeciwna zmysłowości. A ja jestem zmysłowy jak cholera – bardzo potrzebuję seksu. Ale nie będę Jej zmuszał żeby nie czuła się niewolnicą seksualną i nie robiła mi wymówek. Co mi pozostaje ???! Zrezygnować z seksu i też się ‘kontrolować’ ? Radzić sobie samemu ? Czy poszukać sobie jakiejś zmysłowej Kochanki ? Zawsze myślałem, że seks da się połączyć z miłością – byłem w błędzie – bo nie wziąłem pod uwagę tego, że Partnerzy mogą mieć zupełnie różne temperamenty i potrzeby seksualne !!!? Co ja gadam ???! Czyżbym potrzebował tabuna Kochanek jak A. ???!
F.H. znów mnie oszwabił – ma węża w kieszeni – nawet nie wie jakie kwoty chodzą za takie roboty – a mnie płaci grosze – w sumie to zawsze za grosze robiłem wszystkim – teraz muszę się wyżej cenić – bo życie kosztuje – ale ja wciąż mam słabość albo nie mam bezczelnej śmiałości żeby powiedzieć F.H. ile co kosztuje !!!? Syn od Niego odszedł z roboty – a któryś Pracownik ponoć sprzedał na lewo mnóstwo kruszywa ???! Se la vi – a z zasobów trzeba się rozliczyć !!!?
Znów słabość ścięła mnie z nóg i nic nie zrobiłem ze swoich dodatkowych robót !!! Cholera – zaległości mi wciąż rosną !!!? A kiedyś byłem taki szybki w robocie !!!? Muszę wziąć z dzień urlopu żeby nadgonić te niezbędne roboty !!!? No cóż – choroba ma swoje prawa – a to, że prawie 2 miesiące bez snu zupełnie mnie wyczerpały jest faktem !!! Ostatnią noc o dziwo przespałem dość dobrze – czuję się zakręcony więc podejrzewam, że Irena dodała mi do pokarmów dawnego leku po którym spałem zawsze jak dzidziuś !!!?
Wciąż się zastanawiam – czy seks z Kobietą bez miłości jest możliwy ???! Dla kogoś kto szuka jedynie nowych zmysłowych doznań zapewne tak ???! Ale dla kogoś kto zakochany jest w swej Ukochanej do szaleństwa miłość cielesna jest możliwa tylko z Nią !!! Jaki jestem ??? Czy ja w ogóle znam siebie ???! Do czego byłbym zdolny gdy niezaspokojone zmysły zaczynają mną rządzić !!!? Chwaliłem zawsze celibat i chwalę – bo ten kto się wznosi ponad pragnienia zmysłowe naprawdę odniósł zwycięstwo !!!?
Irena się dziwi, że tak mi wzrosło libido. No cóż ponad 10 lat byłem faszerowany takimi psychotropami, że wciąż byłem słaby i śpiący – w tym stanie o libido nie było mowy – sztucznie było tłumione. A teraz libido wybuchło jak wulkan. Czy mam się hamować i powstrzymywać czy pozwolić żeby wulkan wybuchał ??? Irena jest wspaniałą towarzyszką życia – szkoda, że Jej libido wygasło bo jest atrakcyjna jak modelka – trudno nie pragnąć tak uroczej Kobiety – trudno !!!?
Jestem dużo bardziej świadomy i silniejszy niż dawniej gdy choroba i leki mnie wykańczały – tym samym jestem bardziej aktywny. Ale niestety brak snu daje mi się mocno we znaki – momentami padam ze zmęczenia i oczy mnie wciąż pieką. Właśnie wyłapałem swój błąd w liczeniu zasobów w PZZ – błąd mało istotny ale błąd – nie mam jednak zamiaru latać żeby to poprawiać bo dokumentacja poszła już w świat !?
Dzwoni Danuśka – wszyscy zdrowi poza Grażynką, która wciąż narzeka na zdrowie – no cóż już ponad ćwierć wieku dzień w dzień jest faszerowana psychotropami – wygląda jak wrak człowieka i narzeka, że zawsze się źle czuje !!!? Wiem – też tak się wciąż czułem pod wpływem leków !!!? Franek przegrał już 12 przetargów – Danka mówi, że Ludzie tak schodzą z cenami, że nierealne jest wykonanie robót za takie pieniądze !!! Mamy czego chcieliśmy – konkurencja stała się skrajnie wykańczająca !!!? Nie tak powinien wyglądać Świat miłości, mądrości, współpracy i pokoju !!!? Boże zakończ już te rządy ciemności !!!?

Przekazy mówią, że Kabała przegrywa na całym Świecie – że Szatan już opuszcza ten Wszechświat ???! Cóż nas czeka niesamowitego ??? – Chwalebna Przemiana ???!!!


Nie jem leków od dawna. Śpię coraz lepiej. Umysł jasny. Lęków nie mam. Myśli samobójczych też nie mam – dołujących też nie. Depresje odeszły. Pewność siebie oraz radość i chęć życia powróciły. Ataków Bólu nie odczuwam. Słabości i braki napędu mniej mi dokuczają chociaż niestety dokuczają. Dźwięk w mózgu tez wciąż jest. Wciąż czuję się chory ale nie tak strasznie jak wcześniej. Niestety nie mam kondycji i tężyzny – na siłę wierciłem penetrometrem w terenie aż mi coś strzeliło w kręgosłupie w tym miejscu gdzie kiedyś był złamany – boli i przeszkadza w pracy. Generalnie jest o niebo lepiej niż było. Wiedziałem, że psychotropy to świństwo, które potrafi z każdego uczynić wciąż słabą i cierpiącą półroślinkę, a nawet roślinkę !!! A ja nie chcę być roślinką – chcę działać – chcę pracować !!!
Irena ma pretensje, że ona w młodości panowała nad swoją seksualnością i panuje teraz – a ja nie – bo w młodości byłem zmysłowy i teraz jestem. Fakt – byłem i jestem. Mówi, że Ona panuje a ja staję się zmysłowym zbokiem – upokarza mnie. Nie uganiałem się za Kobietami i seksem – czekałem na tę Jedyną – ale z nadmiarem popędu radziłem sobie jak większość chłopców – a teraz nawet i większość dziewcząt. Czy mam się czuć źle z tego powodu ???! Irena była purytanką. Nie zakochałem się w Niej od razu. Gdy jednak się zakochaliśmy zapragnęliśmy siebie do szaleństwa – nie współżyliśmy w narzeczeństwie jak małżeństwo ale na drobne pieszczoty pozwalaliśmy sobie i to bardzo często – Irena przeżywała piękne orgazmy krzycząc w niebogłosy !!! – myślałem, że złamałem Jej purytanizm ? – byłem w błędzie !? Na początku małżeństwa pomimo, że pojawiły się w tym względzie od Niej pewne pretensje jednak jeszcze pozwalała sobie na zmysłowość. Ale po urodzeniu Dzieci stopniowo stygła. Jeszcze Ją rozbudziłem – ale szło nam coraz gorzej – coraz rzadziej udawało mi się Ją rozbudzić chociaż jako kochanek bardzo się zawsze starałem dać Jej rozkosz – najłatwiej nam to szło po odrobinie wina – wtedy potrafiła stracić swe hamulce. Teraz ostygła prawie zupełnie i ma pretensje, że ja pragnę Jej jak dawniej – a jest kogo pragnąć bo jest bardzo atrakcyjną Kobietą i wciąż Ją kocham z fascynacją jak na początku. Nie docenia tego – gani moją zmysłowość. Wiele upokarzających słów usłyszałem – a użebrany seks już tak nie cieszy. Nie cieszy !!! Pod tym względem zaczynamy się od siebie oddalać – a raczej Irena oddala się ode mnie !!!? Potrzebuję zmysłowej Kochanki jak ja !!!? Przeglądnąłem portale erotyczne - setki setek Kobiet z okolicy szuka kochanków – zdobyć Kobietę na seks jest niezmiernie łatwo – ale czy bez miłość seks może być w ogóle satysfakcjonujący ? – wciąż się nad tym zastanawiam !!!? Kocham Irenę i zawsze Jej pragnę – tak jak na początku !!! Czy ja jestem nienormalny ???! Wiem, że Irena mnie kocha bardzo – ale z tej miłości już prawie zupełnie wywietrzał wszelki erotyzm !!!? Nie jestem purytaninem, nie byłem i pewnie nie będę – uważam, że sfera doznań cielesnych nie powinna być tłumiona – bo w końcu rodząc się tu na Ziemi z jej uwarunkowaniami poniekąd sami zdecydowaliśmy się aby doświadczyć również zmysłowej strony życia !!!? W Niebie tego nie ma – jest cudowna Pełnia bo znika wszystko co jest częściowe !!!
Czy seks jest zakazanym owocem ? Jedni opierając się na Biblii udowadniają, że Bóg chce żeby małżonkowie mieli udany seks !? Inni twierdzą wręcz przeciwnie, że seks jest zniewoleniem i należy się z niego wyzwolić !? Prawda jest dość prozaiczna – nasza sfera seksualna została mocno pobudzona po tym gdy Imperium Oriona podbiło Ludzkość i odebrało nam Raj – nasz nieustanny kontakt z Bogiem !!! Dopóki ten kontakt był nieustanny seks był czymś marginalnym bo promieniowanie Chwały Bożej w nas przewyższało wszelkie zmysłowe pragnienia !!! Gdy Orionidzi drogą manipulacji genetycznych i technologicznych wyrwali z nas Chwałę Bożą seks obok innych zmysłowych i mentalnych żądz stał się czymś dominującym – i obecnie w dobie wolności obyczajów staje się jeszcze bardziej dominujący – wiele zmysłowych Kobiet i wielu Mężczyzn traci hamulce !!!? Ale okres Ciemności się zakończy i Chwała Boża powróci – co się wtedy stanie z pragnieniami zmysłowymi !???
Irena besztając mnie za ciągłe pragnienia zmysłowe stwierdziła, że na życie składa się tak wiele innych ciekawych i pasjonujących elementów, że seks na ich tle staje się faktycznie czymś marginalnym ? Ona lubi grządki, szklarnię, kwiatki, gotowanie [mniej sprzątanie], literaturę, telewizję, gadanie i moje towarzystwo – i to Jej wystarcza do szczęśliwego życia. A mnie ciągnie do doznań zmysłowych z Ukochaną – bo czuję jakbym miał straszny deficyt w tej kwestii !!! Leki psychotropowe wiele lat ograniczały i tłumiły tę moją sferę – teraz gdy wyzbywam się działania leków moja sfera erotyczna wybucha wielką zmysłowością niczym wulkan !!! Czy mam się czuć strasznym grzesznikiem z tego powodu ???!
Idzie wiosna – jest pięknie – bardzo pięknie. Józio M. żeni się z Beatą. Ma już chłopak zaczęte 46 lat – i teraz dopadła Go miłość !!! A więc w każdym wieku można się zakochać ?!
Usiłuję z czułością pieścić tak źle, tak źle, całować tak źle, tak źle – a potem Irena wyrzuca z siebie mnóstwo pretensji i uszczypliwych uwag co do mojej zmysłowości – nie będę żebrał o seks jak to robiłem wiele lat – nie pozwolę się poniżać tej oziębłej kukle !!! A potem Ona gdy mnie już poniżyła jakby nigdy nic chce się kochać – odmawiam po raz pierwszy w życiu i idę do komputera sprawdzić anonse Kobiet które autentycznie poszukują Kochanków !!!? Albo zrezygnuję zupełnie z seksu wyrzucając z siebie pragnienie względem Ireny albo jak Andrzej pójdę w tany i zacznę szukać Kochanek [On się przyznał, że miał co najmniej 100 ? - i najwyraźniej Mu to służy ?]. A anonsów z samej naszej okolicy jest tak wiele, że przez wiele nieprzespanych nocy nie zdołałem ich wszystkich przeglądnąć !!!? Kobiety pragnące seksu są bardzo bardzo liczne !!! Ja też pragnę seksu na wysokim poziomie - a nie żebrania lub szybkiego i byle jakiego odwalenia pańszczyzny !!!? Dopiero teraz widzę jak bardzo się różnimy z Ireną – Jej zmysłowość zgasła – moja się rozwinęła !!! Wiem jedno, że nie pozwolę aby mnie poniżała !!!? Niech sobie radzi sama lub niech stygnie zupełnie !!! Całe życie poświęcałem się dla Rodziny – robiłem za dwóch nawet w najcięższej chorobie bo Ich potrzeby były wielkie i wciąż rosły !!! Teraz czas żebym też pomyślał o sobie !!!?
Kolejna nieprzespana noc dała w kość i ból kręgosłupa mi dokucza – ale czuję, że dużo sił mi wróciło – ‘dam sobie radę’ jak mówi Alek !!!
Ojciec Rekolekcjonista mówi, że trzeba wspólnie z Bogiem przetrwać kryzysy małżeńskie – a ja nie wiem czy nasz przetrwam ???!
Wymieniłem trochę sms-ów z Paniami ‘napalonymi’ na seks z portali internetowych z anonsami towarzyskimi – i odnoszę wrażenie, że One wcale nie są napalone – One po prostu zarabiają na życie omotując facetów !!!? Czyli najstarszy zawód świata ma się wciąż dobrze !!!? Przecież prostytutki i gwiazdeczki porno tak naprawdę rzadko kiedy są w stanie przeżyć orgazm ???! A ja jestem Kochankiem upartym – bardziej Kochankę niż siebie chcę do orgazmu doprowadzić – bo to tak działa, że gdy Kochanka przeżywa orgazm mój jest wielokrotnie większy !!!? Przeżyłem to wielokrotnie z Ireną – więc wiem co mówię !!!? Ale mimo wszystko postanowiłem, że nie mam zamiaru nakłaniać i mobilizować Ireny do seksu – nie będę się już poniżał i wysłuchiwał tych dołujących wyrzutów i pretensji ani żebrał o seks !!!? Jeśli nie docenia, że ma takiego faceta Jej to sprawa !!!?
Potrafię być zawzięty. Kiedyś w młodości Dziewczyny zaszły mi za skórę. Postanowiłem, że z żadną nie zatańczę przez rok i słowa dotrzymałem. Teraz też postanawiam dotrzymać słowa bo mam swoją godność i nie pozwolę się poniżać !!! To, że Irena i lekarze sprowadzili na mnie ponad dekadę obłędu, skrajnej słabości i cierpienia faszerując mnie psychotropami pamiętam - pamiętam !!! A moja wiara w okupację Ziemi przez Imperium Oriona jest prawdziwa – zabrali nam kontakt z Bogiem manipulując naszym kodem DNA [wycinając 10 zwoi i dodając swój kod i różne zanieczyszczenia] i wprowadzając na nasze dusze, psychikę, umysł i ciało różne złe dolegliwości - od złych myśli i uczuć poczynając po wszelkie choroby - i uczynili to za pomocą technologii – i wciąż czynią !!! Okupacja Ludzkości wciąż trwa – i wierzę, że za sprawą Federacji Galaktycznej zostanie zakończona bo wkrótce Orionidzi zostaną z Ziemi przegnani !!!? Taka jest prozaiczna prawda !!!?
Nie spałem całą noc – czuję się wykończony brakiem snu –ledwie stoję na nogach – zasypiam na biurku – jestem twardy – przeżyję ? – przeżyłem już tak wiele !!!?
Przekazy radzą aby przed naszym wejściem w wyższy wymiar nauczyć się panować nad emocjami ? – no cóż – poniosło mnie – postanowień nie zmieniam – ale postaram się panować nad emocjami !???
Irena dalej mnie zaczepiła i chciała tego sama – chciała się pogodzić – i tak bardzo się starała, że się Jej udało – było niesamowicie – nie pożałowała, że ma zmysłowego Kochanka. Mówię Jej, że poniżanie mnie nie ma sensu – bo ja naprawdę Ją kocham – i pragnę – tak jak na samym początku. Więc się tłumaczyła, że ja też potrafię coś złego powiedzieć – może ??? – na pewno potrafię coś złego pomyśleć ?!!! I tłumaczyła się, że musiała mnie latami faszerować psychotropami bo to mnie wyrwało z urojeń i depresji i uratowało mi życie ???! Nie wiem ? – nie wiem ? – wiem, że to co przeżyłem było straszne – że psychotropy tak naprawdę wpędzają w depresję, w myśli samobójcze, w straszną słabość i w cierpienie, i ogłupiają – wiem !!!? Czuję, że tłumione latami uczucia powróciły – i te negatywne i pozytywne – intensywność uczuć jest teraz ogromna !!! Po tym cudownym zmysłowym uniesieniu spałem jak dzidziuś – odzyskałem trochę sił !!! Seks jest ważny w małżeństwie – bardzo ważny – spaja związek i sprawia, że małżonkowie stają się sobie bliżsi. No i jest to na pewno najlepsze lekarstwo na sen !!!
Powróciła mi radość życia – wielka radość !!! Mam więcej sił do działania !!! I przede wszystkim stałem się tak zdecydowany w działaniu jak dawniej przed chorobą i leczeniem !!! Bogu niech będą dzięki – niech będą dzięki Jezusowi i Maryi, którzy zlitowali się nade mną słabym i grzesznym !!!
Fale powrotu energii i fale słabości z brakiem napędu przeplatają się wzajemnie – niestety nie czuję się jeszcze zdrowy !!! Czy kiedyś będę ??? Przekazy mówią, że ten rok jest ostatnim rokiem panowania Ciemności – a potem idealne zdrowie i wieczne życie stanie się naszym udziałem !!!? – oby ???!
Nie wiem czy odczuwając słabości i braki napędu takie jak na mnie spadają dam radę i pracować i dorabiać ???! – często wydaje mi się to ponad moje siły ???! Toczę walkę giganta ze swoją słabością !!! Jednak wciąż jestem chory ???!
Irena znów zbeształa moją zmysłowość – że czuje się osaczona i zbrukana jak kibel na którym ktoś załatwia swe fizjologiczne potrzeby !!!? Przykre to słyszeć bo faktycznie różnimy się zmysłowością !!! Ona potrzebuje rzadko i łączy to z uczuciem i nastrojem – a ja chciałbym codziennie bo słabości, braki napędu i cierpienia jakie na mnie spadają każdego dnia odreagowuję seksem i wtedy rozluźniam się i zasypiam jak dzidziuś !!! A też łączę to z miłością i fascynacją jaką zawsze mam w stosunku do Ukochanej !!! Nie wiem czy się w tej kwestii dogadamy ? – życie pokaże ? Bo radzenie sobie samemu lub szukanie kochanek nie wchodzi w grę – bo uniesienie musi wynikać nie tylko ze zmysłowości ale też z miłości !!!?
Z bólem kręgosłupa pojechałem wiercić penetrometrem – grunty szybko wysychają i zasysają świder, który coraz trudniej wyciągnąć z otworku – wymaga to bardzo dużego wysiłku – tak mnie zablokowało, że nie byłem się w stanie uszyć !!! Poszedłem do Fizykoterapeuty – wykonał masaże i nastawianie – coś boleśnie przeskoczyło kilka razy – ale wciąż boli !!! On mówi, że może to być efekt skoliozy, którą mam albo co gorsza dyskopatia ???! Więc doszła mi kolejna dolegliwość do moich cierpień !!!? Muszę pewnie iść do Lekarza żeby zrobić badania !!!?
Irena cały czas udowadnia, że mnie bardzo kocha – ja też Ją kocham jak na początku i pragnę jak na początku !!! Ona jednak woli grządki i literaturę niż zmysłowe igraszki z mężem !!! Gdy ogień i woda się spotykają ciężkie jest Ich wzajemne zmaganie !!!? Czyżbym miał się stosować do jakiegoś nowego przykazania ,nie pożądaj cudzej Żony i własnej też nie !?’. Irena stwierdza, że w młodości nie panowałem nad swoją zmysłowością to teraz mam skutki. A Ona panowała i panuje teraz. No cóż – pamiętam okresy gdy też nie panowała – ale przyroda działa nieubłaganie – samiec spełnił swoją rolę – samica urodziła i prawie wychowała potomstwo – teraz już zew natury nie jest Jej do niczego potrzebny !!!? A mnie tak ?! – jaki będzie dalszy ciąg tego zmagania wody i ognia ??? – mój ogień płonie jak wulkan który może wybuchnąć z niespotykaną siłą – czy woda przetrzyma tę erupcję czy też wyparuje ???!

Raz podyskutowałem przez stronę z anonsami z pewnymi dwoma Kobietami i teraz non stop przychodzą mi na sms-y propozycje seksualne. W swym życiu miałem tylko jedną Kobietę – Irenę – żadnej innej zmysłowo nie dotknąłem ani nawet nie pocałowałem !!! Nie mam porównań w żadnym względzie dlatego zachwyca mnie moja Ukochana !!! Czy skok w bok ze względu na sam seks ma sens ???! – czy można to zrobić nie znając drugiej Osoby i jej nie kochając ???! – zawsze mi się wydawało, że jest to niemożliwe ???!!! Pokusa jednak jest – bo zmysły grają swoją nieubłaganą melodię !!!? Ogniu płoń lub zgaśnij !!!


Jeszcze nie jestem zdrowy – słabości, braki napędu i jakieś dziwne cierpienia potrafią mnie momentami mocno wyniszczać !!! Ale jest o niebo lepiej niż było – sił mam dużo więcej do działania i pracy – to cieszy !!! Lęków nie mam wcale – i myśli samobójczych też nie mam !!! Śpię coraz lepiej !!! Radość życia powróciła !!! Umysł mam jasny !!! A więc to psychotropy tak mnie strasznie wyniszczały ???!!! Irena pozwala mi czasami na przeżycia seksualne – a sama nie ma w ogóle ochoty na odrobinę przeżywania przyjemności – narzuciła sobie jakąś pokutę, pości, czy zupełnie oziębła ???! Mówi mi, że mogłaby już żyć zupełnie w celibacie !!! Tak planowała kiedyś zostać Siostrą zakonną – ale wybrała małżeństwo - więc chyba na celibat za późno ???!
Byłem u Fizjoterapeuty – Jego masaże i specjalne techniki pomagają – chociaż od środka wciąż pojawia się czasami przykry ból !!! Mówi, że nie jest wykluczone, że jest to jednak efekt jakiegoś zwyrodnienia ???! Miałem złamany kręgosłup w dwu miejscach – o tym muszę pamiętać !!!? A praca w terenie jest – muszę znów jechać wiercić penetrometrem !!! Dorabianie to mój żywioł przez całą moją pracę zawodową – dorabiam już 19 lat – nawet w najcięższej chorobie dorabiałem – i niestety jeszcze muszę dorabiać bo pensja wystarcza zaledwie na przeżycie – a potrzeby Rodziny i domu zamiast maleć rosną !!!? Potrzebuję zdrowia i sił do pracy bo chęci jeszcze są !!!?
Czuję się o niebo lepiej niż wtedy gdy jadłem leki !!! Nie mam ciągłej słabości, ciągłych lęków, myśli samobójczych, przykrego uczucia ciągłego umierania, ciągłej senności lub braku snu [śpię coraz lepiej] oraz stanu ciągłego otumanienia połączonego z kłopotami z pamięcią i koncentracją !!! Niestety fale słabości, braku napędu i jakiegoś dziwnego cierpienia wciąż się powtarzają - codziennie – czasami nawet często !!! Dźwięk w mózgu też wciąż jest ale mi nie przeszkadza tak jak przedtem gdy z jego powodu chciałem sobie odbierać życie !!! Jakie wyciągam wnioski ??? – że niszczono mnie psychotropami bez litości ponad dekadę – że psychotropy to najgorsze świństwo jakie można człowiekowi zaaplikować – i że być może robi się to celowo !???
Odwiedziłem Rodzinę. Szwagier Franek mówi, że już widać kryzys – roboty coraz mniej – firmy z całej Polski startują w przetargach w naszych rodzinnych stronach i tak schodzą z cenami, że nie opłaca się w ogóle robić roboty !!!?
Odwiedził nas A. S. nie przyszła. A. mówi, że bardzo kocha S. ale Ona się zawzięła i ma Go za wroga i nie szanuje tylko popada w skrajnie złe emocje – nawet grozi samobójstwem ! – depresja ? – przekwitanie ? A. aż się popłakał bo widać, że chce za wszelką cenę ratować Ich związek.
Kręgosłup dokucza – znów go przesiliłem. Czuję się nie najlepiej – choroba daje mi się jednak we znaki – głównie przykra słabość mnie zamęcza i nie daje pracować. Mam nadzieję, że nie umrę !!!?
Anonse sms-ami przychodzą jeden po drugim. Nie jestem zdolny do zdrady – bo seks bez miłości moim zdaniem nie jest nic wart. Bardzo kocham Irenę. Uważam, że Irena jest najwspanialszą Kobietą jaką w życiu poznałem. Jestem w Niej zakochany tak jak na samym początku.
Irena beszta mnie za zmysłowość – no cóż taki jestem – odreagowuję lata skrajnych słabości i strasznych cierpień – straszliwie potrzebuję seksu !!! Jest o niebo lepiej niż było chociaż nadal czuję się chory – przede wszystkim fale słabości mnie zamęczają i czasami cierpienie !!! Odkąd nie jem leków nie mam myśli samobójczych i lęków - nie prorokuję i nie mam też urojeń w tej kwestii - straciłem też nadmierne i wręcz chorobliwe zainteresowanie ezoteryką !!! Co ma być to będzie ? – nie mam zamiaru martwić się o przyszłość tak jak się to działo w chorobie !!!? Jeśli Federacja Galaktyczna chce nas ocalić od okupacji sił Ciemności – czyli od Orionidów – niech tak się stanie !!!?
Choroba - albo ataki sił Ciemności – pokazała mi jak potrafi niszczyć – słabość, brak napędu i jakieś dziwne cierpienie wyniszczały mnie prawie cały dzień – z trudem to przetrwałem – a jeszcze musiałem pracować, a potem do późna jeździć po terenie załatwiać sprawy. Ciemne siły powodują choroby – wierzę, że z chwilą gdy pozbędziemy się ich działania Ludzie staną się idealnie zdrowi !!!?
Zadzwonił Sławek R. Po 7 latach choroby wrócił do pracy. Ale nie daje rady wypełniać swych obowiązków. Choroba to raz – a dwa On wciąż bierze dużą dawkę leków – i wiem, że będzie miał trudność. Mnie choroba niszczy – ale czasami mi odpuszcza i wtedy mogę dużo zrobić bo czuję się względnie dobrze. A gdy byłem na lekach czułem się źle non stop. Na szczęście po radach Ireny Sławek zbliżył się do Żony i się dogadują – to świetnie. Żona jest zadowolona bo wreszcie mają na tyle pieniędzy, że starcza na życie i nie muszą żyć na zupkach. Bez pieniędzy nie da się żyć w tym systemie jaki mamy – dobrze, że jakość życia Sławka i rodziny się polepszyła i że znów zbliżył się do Żony.
Irena przed Świętami oznajmiła mi, że już zapanowała nad swoją zmysłowością i seksu nie potrzebuje ???! A ja potrzebuję bardzo !!! Czy Ona chce mnie wkurzyć, zgnębić czy co ???! Jej ostatni kilkumiesięczny chłód mnie wkurza i omal 4 razy nie wylądowałem w łóżku z Paniami z anonsów, które najwyraźniej są profesjonalistkami, a nie napalonymi na seks Kobietami jak się reklamują !!!? Dla mnie kochanie się z kimś kto daje, a nie chce wziąć nie byłoby satysfakcjonujące – a poza tym chronicznie kocham i pragnę tylko jednej Kobiety – Ireny !!!?
Były pretensje ze strony Ireny, że moje ‘potrzeby’ seksualne są jak potrzeba jedzenia, a nie jak pasja. A ja miałem pretensje, że ogień musi być z dwu stron, a pasję traci się po wielokrotnych odrzuceniach i po poniżającym żebraniu. I gdy tak sobie wszystko wygarnęliśmy przyszła pasja z dwu stron – było niesamowicie – cudownie – bo trzeba pragnąć dać ale też i wziąć – bo ekstaza musi być z dwu stron – i była – cudowna !!! A więc chłód Ireny był sztuczny – a Jej bezsensowne gadanie o zapanowaniu nad zmysłami poszło się paść !!! Zmysły są – i zmysłowość też – i nie da się zaprzeczyć, że domagają się spełnienia !!!? Pasja i ogień musi być z dwu stron – wtedy jest cudownie !!!?
Nie mam urojeń, lęków i myśli samobójczych. Ale fale słabości i cierpienia na mnie spadają i bardzo męczą utrudniając pracę – jednak wciąż jestem chory ?!!! Dźwięk w mózgu jak był tak jest – ale jakoś go znoszę ?! Śpię coraz lepiej – i dobrze bo brak snu omal mnie nie wykończył !!!?
Irena ma pretensje, że zamiast reklamować Sławkowi nowy lek, który mi przepisano powiedziałem, że wszystkie psychotropy to straszne gówno, które wyniszcza – i taka jest prawda !!! Sławek źle się czuje nie tylko od choroby ale i od leków również – podwójne cierpienie – dlatego nie daje rady funkcjonować !!!? I Irena stwierdziła, że jeśli przestanę jeść leki to popadnę w chorobę – w urojenia i depresję – i znów mogę sobie zrobić coś złego !!!? Owszem fale słabości i cierpienia mnie bardzo wyniszczają – ale odpuszczają i wtedy mogę w miarę normalnie funkcjonować !!!? A GDY BRAŁEM ‘nowy’ LEK TRZY TYGODNIE NIE SPAŁEMpo zaprzestaniu brania leku jeszcze ponad miesiąc miałem problem ze snemOMAL MNIE TO NIE ZABIŁO !!! - teraz już śpię dość dobrze !!! – SUPER !!! Myśli samobójczych i lęków nie mam – gdy twierdziłem, że wywołują je leki wmawiano mi, że tak działa depresja towarzysząca schizofrenii – 11 lat mi to wmawiano !!! A prawda jest taka, że lęki i myśli samobójcze są wywoływane przez psychotropy !!!!!!!!!!!!? Depresja pewnie też bo obecnie jej nie mam !!!? A jasność umysłu jaka do mnie powróciła odkąd nie jem leków jest niesamowita !!! Wczoraj po raz pierwszy od wielu wielu lat poświęciłem kilkanaście minut na krótkie ćwiczenia – kręgosłup jeszcze boli ale też jest coraz lepiej !!! Jeśli nie będę żarł tego gówna dojdę do siebie w jakimś przyzwoitym stopniu !!!? A nie jem już ponad dwa miesiące i jest coraz lepiej !!!? Eureka – eureka – eureka !!!
Przepisy zamiast ułatwić inwestorom życie dokręciły im jeszcze bardziej śruby. Ilość opracowań które trzeba robić i zezwoleń, koncesji i decyzji, które trzeba uzyskać jest już tak wielka, że nie da się żyć bez niekończących się udręk !!! Jednocześnie inwigilacja społeczeństwa i narastanie dysproporcji pomiędzy bogatymi i biednymi są zatrważające – znów rodzi się system totalitarny i kastowy – system niewolników, nadzorców niewolników i panów – znów musi się znaleźć jakiś Mojżesz lub Janosik !!!? Czy kiedyś się to skończy ???! Kto przerwie ten szatański krąg ???! Czy Federacja Galaktyczna faktycznie nam pomoże ???!
Może to jest odpowiedź ???! Wzniesienie – Wniebowstąpienie w wyższy wymiar:

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©anasahife.org 2016
rəhbərliyinə müraciət