Ana səhifə

Informacja prasowa Warszawa, 23 sierpnia 2011


Yüklə 11.51 Kb.
tarix07.05.2016
ölçüsü11.51 Kb.


Informacja prasowa
Warszawa, 23 sierpnia 2011

Lenovo DO Tour - warsztaty sztuki ulicznej dla każdego

Wspaniała zabawa, atrakcyjne nagrody i najnowocześniejsze technologie

Chcesz poznać coś nowego i fascynującego, kochasz sztukę uliczną, a może po prostu chcesz dobrze spędzić czas i spotkać ludzi znanych z programów telewizyjnych – „Mam Talent” i „You Can Dance”?

To wszystko czeka na tych, którzy wybiorą się do centrum M1 w następujących terminach:


  • Warszawa (Marki) – od 26 do 28 sierpnia

  • Poznań – od 30 sierpnia do 31 sierpnia

  • Czeladź (woj. śląskie) – od 2 do 4 września

W każdym z tych miejsc odwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach street art – beatboxing lub tanecznych. Warsztaty poprowadzą znakomici goście:

  • Blady Kris – beatboxer, znany z programu „Mam Talent”

  • Pejot – beatboxer, współpracownik i uczeń Bladego Krisa

  • BBoy Bartaz – tancerz, sędzia

  • Anna „YouYa” Jujka – tancerka, choreograf „You Can Dance”

Warto podkreślić, że wszystkie warsztaty są bezpłatne. Dla miłośników street artu to doskonała okazja, aby nauczyć się od najlepszych! Ostatniego dnia postoju w każdym mieście odbywać się będą konkursy oraz występy instruktorów – DOers’ów. Szczegółowy program imprez jest dostępny pod adresem: http://www.lenovodotour.com/pl/schedule/

W serwisie www.lenovodotour.com można ponadto uzyskać najnowsze informacje dotyczące projektu Lenovo DO Tour, a także wziąć udział w internetowym konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody (notebooki i tablety Lenovo) oraz tygodniowa wycieczka do Pekinu.

Lenovo DO Tour” to objazdowy pokaz obejmujący dziewięć krajów europejskich: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Rumunię, Bułgarię, Grecję i Turcję. Trasa specjalnie przygotowanej ciężarówki rozpoczyna się w Warszawie 25 sierpnia, a kończy 16 października w Ankarze. Odwiedzający mogą wziąć udział w warsztatach street art, przystąpić do licznych konkursów oraz obejrzeć pokaz najnowszego sprzętu komputerowego Lenovo.

O firmie Lenovo

Firma Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest producentem urządzeń elektronicznych do użytku osobistego i czwartym pod względem wielkości dostawcą komputerów PC na świecie. Firma obsługuje klientów w ponad 160 krajach, a jej obroty sięgają 21 miliardów USD. Lenovo koncentruje się na konstruowaniu komputerów i mobilnych urządzeń internetowych o wyjątkowej jakości. Filarami działalności firmy są innowacyjność, efektywny łańcuch dostaw na całym świecie oraz konsekwentna realizacja strategii biznesowej. Od czasu przejęcia przez Grupę Lenovo działu komputerów osobistych IBM firma opracowuje, produkuje i sprzedaje niezawodne, wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w użyciu produkty techniczne oraz usługi. Lenovo produkuje biznesowe komputery legendarnej marki Think, konsumenckie komputery marki Idea, a także serwery, stacje robocze oraz mobilne urządzenia internetowe, takie jak tablety i smartfony. Lenovo posiada duże ośrodki badawcze w Yamato w Japonii, Pekinie, Szanghaju i Shenzen w Chinach oraz w Raleigh w Północnej Karolinie (USA). Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.Lenovo.com


Kontakt dla mediów:

Kinga KarelusAgencja 21

kinga.karelus@agencja21.pl

Tel. 22 511 13 84www.agencja21.pl


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©anasahife.org 2016
rəhbərliyinə müraciət