Ana səhifə

İLİ : balikesiR İLÇESİ : karesi adi : sirri yircali anadolu lisesi


Yüklə 285.22 Kb.
tarix10.05.2016
ölçüsü285.22 Kb.

powerpluswatermarkobject1




2014-2015

EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI


SYAL

BRİFİNG

D O S Y A S I

İLİ : BALIKESİR



İLÇESİ : KARESİ

ADI : SIRRI YIRCALI ANADOLU LİSESİ



I.BÖLÜM


A- OKULUN ADI : Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi
B- KURUM KODU : 755819
C- TELEFONU : (266) 246 24 20

D- ADRESİ : Bursa Yolu Üzeri. Küçük Sanayi Sitesi 4.Kapı Karşısı

E- AMACI : Öğrencilerin;

a) ilgi, yetenek ve başarılarına göre yüksek öğretim programlarına hazırlanmalarını,

b) yabancı dili, dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyebilecek düzeyde öğrenmelerini sağlamaktır.

F- SEVİYESİ : Hazırlık + 4 yıl eğitim veren karma okul

G- ÖĞRENİM ŞEKLİ : Tam Gün

H- OKULDAKİ KİTAP SAYISI : 8012

II.BÖLÜM


A- OKULUN TARİHÇESİ :

Okulumuz 1984 yılında dönemin Valisi Sayın Ahmet BAŞSOY’un gayretleriyle şimdiki Zühtü Özkardaşlar Lisesinde eğitim ve öğretime başladı. Okulu kurmak ve kadrosunu hazırlamak için, Balıkesir Ortaokulu Başmuavini Sayın Süleyman SAYAN Müdür Vekili olarak görevlendirildi. İnşaat halindeki bu binada eğitim ve öğretimi sürdüren okulun ilk kadrosunu, ilk Müdür Yardımcısı ve Türkçe Öğretmeni olarak Alparslan AYRAL, İngilizce branşında Merdiye SANCAKLI, Nural YEMİŞÇİ, Türker KUYUCUOĞLU oluşturdu.

73 öğrenciyle eğitim ve öğretime başlayan okulumuz, Balıkesir’li hayırsever Sayın Sırrı YIRCALI Beyefendi tarafından yaptırılan asıl binasına 9 ŞUBAT 1987 tarihinde taşınmıştır.

Bandırma yolu üzerinde, şehir merkezine 8 Km. uzaklıkta bulunan okulumuz 30.000 m2 alana kurulmuştur.

Okul idaresi ve Okul Koruma Derneğinin gayretleri, Sayın Velilerin, Hayırsever Balıkesir’lilerin maddi ve manevi desteği ile okulumuza gerekli olan her türlü araç ve gerecin temininin yanı sıra ihtiyaç duyulan yemekhane binamız 400 kişinin aynı anda yemek yiyebileceği tam kapasite ile hizmete sunulmuştur.

Öğrenci mevcudunun artmasıyla birlikte Devletimizin sağladığı yardım ile 18 derslikli ek binamızda kısa sürede tamamlanmış, eğitim ve öğretime açılmıştır.

Okulumuzun, Dönemin Başbakanı Sayın Turgut ÖZAL ve Milli Eğitim Bakanı Sayın Metin EMİROĞLU tarafından 17 AĞUSTOS 1987 tarihinde resmi açılışı yapılmıştır.

III.BÖLÜM


A- OKULUN BİNA DURUMU :

867 öğrencimizin öğrenim gördüğü ana binada 30 derslik, 3 fen laboratuarı (fizik-kimya-biyoloji), çok amaçlı salon, 1 bilişim teknolojileri odası, 2 öğretmenler odası, ingilizce ve edebiyat bölüm odaları, kütüphane, rehberlik büroları, müzik odası, resim odası ve diğer idari bölümler bulunur.



a) Fen Laboratuarları

Fizik, Kimya, Biyoloji ile ilgili yeterli araç-gerece sahiptir. Ayrıca laboratuarlarımızda etkileşimli tahtalar kullanımdadır. Öğretmenlerimiz tarafından sürekli açık tutulup ders saati dışında da araştırma yapılması olanağı sağlanmıştır. Öğrencilerimiz bilimsel araştırmalarını, projelerini ve TUBİTAK çalışmalarını bu laboratuarlardan yararlanarak gerçekleştirmektedir.


b) Hazırlık Sınıfları

Dil öğrenimi için hazırlanmış 6 Hazırlık sınıfı bulunmaktadır.


c) Bilişim Teknolojileri Sınıfı

Bilgisayar Destekli Eğitim Uygulaması programı dâhilinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gönderilen bilgisayarlar faaliyet halindedir. 1 öğretmen bilgisayarı, 31 öğrenci bilgisayarı, 1 adet yazıcı, 1 adet optik okuyucu ve 1 etkileşimli tahta bulunmaktadır. Bilgi ve İletişim Teknolojileri dersleri haricinde, boş vakitlerinde ve öğle aralarında da öğrenciler bilişim teknolojileri sınıfından yararlanabilmektedirler.


d) Kütüphane

2995'i İngilizce ve Almanca olmak üzere 8012 adet kitaba sahip olan kütüphanemiz, yaz tatili dahil gün boyunca öğrencilerimize destek olmaktadır. Özellikle öğle arasında çok kalabalık öğrenci grubuna rehber öğretmenlerin yardımıyla araştırma imkanı sağlanmaktadır.


e) Rehberlik Büroları

İki rehber öğretmeniyle her an öğrencinin rahatlıkla başvurup sorunlarını dile getirebileceği bir şekilde faaliyet göstermektedir. Otobiyografi, Sosyometri, Kendini değerlendirme, Problem tarama testleri ile öğrenci sorunları belirlenip çözülmektedir.


f) Müzik Odası

4 bağlama, 4 gitar, 6 keman, 1 bateri, 1 akordeon, 1 klavye, 1 darbuka, 1 zilli def ve ayrıca etkileşimli tahtanın da bulunduğu müzik odası zengin donanımıyla öğrencilerin müzik çalışmalarına her zaman açıktır.


g) Resim Odası

Öğrencilerin yağlıboya, suluboya, resim, vitray ve ebru çalışmalarını rahat bir şekilde sürdürmeleri için sürekli açıktır.


h) Öğretmenler Odası

2 adet öğretmenler odası, 1 İngilizce bölüm odası ve 1 edebiyat bölüm odası bulunmaktadır. Öğretmenler odalarında 6 adet, İngilizce bölüm odasında 2 adet ve edebiyat bölüm odasında 1 adet olmak üzere toplam 9 adet bilgisayar, 4 adet yazıcı, 2 tarayıcı öğretmenlerin kullanımına sürekli açıktır.



i) Yemekhane

820 m2 alana kurulu olan yemekhane binamız, Mart 1990 yılında inşaatı bitirilmiş olup, 1990-1991 öğretim yılında hizmete açılmıştır.

İki katlı olarak yapılan yemekhane binamızın alt katında mutfak, öğrenci lokali, masa tenisi salonu ve ambar bulunmaktadır. İkinci katı ise öğrenci ve personel yemek salonu olarak kullanılmaktadır. Aynı anda 400 öğrencinin, dönerli olarak 800 öğrencinin yemek yiyebileceği kapasiteye sahiptir.

Ayrıca bu yıl hizmete açılan kantin binamız da gün boyunca öğrencilerimizin hizmetine açıktır. Yemekhanenin alt katındaki geniş bölüm ise öğrenci lokali olarak kullanılmaktadır.


j) Spor Salonu

1045 m2 alana oturmuş olan spor salonumuz idare odası, kız-erkek soyunma odaları ve duşları, kondisyon salonu, eğitim sınıfı, sahnesi, tribünü ile çok amaçlı olarak yapılmıştır. Her türlü spor faaliyeti ile sosyal ve kültürel faaliyetler rahatlıkla yapılabilmektedir.


k) Spor Alanları

40x70 ebadında çim futbol sahamız, nizami ölçülerde tenis kortumuz, 3 basketbol, 1 voleybol ve 1 mini futbol sahamız öğrencilerimizin hizmetine açıktır.


l) Bahçe

“En Bakımlı ve En Güzel Görünümlü” Türkiye birincisi olan bahçemiz; kamelyaları, havuzu, yer satrançları, bankları, rengarenk çiçekleri ve ağaçları ile öğrencilerimize boş zamanlarını geçirebilecekleri güzel, huzurlu bir ortam sunmaktadır.


m)Diğer Sosyal Faaliyetler

Okulumuz sosyal ve kültürel faaliyetlere son derece önem veren bir anlayışa sahiptir. Bu amaçla her yıl aşağıdaki çalışmaları büyük bir coşkuyla yapmaktadır.



  • Kutlamalar, anma törenleri, yarışmalar

  • Tiyatro, şiir dinletisi, konferans, seminer

  • Folklor ekibi, koro

  • Spor şenlikleri

  • Yurt içi ve yurt dışı okul gezileri

  • Kardeş Okul faaliyetleri

  • COMENIUS projesi

  • Okul dergisi

Rehber öğretmenler, profesyonel öğreticiler, ünlü katılımcılar eşliğinde gerçekleştirilen yukarıdaki faaliyetler ile öğrencilerimizin bireysel yetenekleri, özgüvenleri ve gözlem kapasiteleri geliştirilip ufukları açılmaktadır.




IV.BÖLÜM


YÖNETİCİ SAYISI : 4

Okul Müdürü : Ali DURAN

Müdür Başyardımcısı : Nurullah KIRAL

Müdür Yardımcısı : Seyfullah TİRYAKİ



Müdür Yardımcısı : Nebahattin YAĞCI

ÖĞRETMEN SAYISI : 60

ÖĞRETMENLER :


Edebiyat

1

Fatma ATAM

2

Osman Kemal ÖZDEMİR

3

Ferruh YILMAZ (Uz.Öğrt.)

4

Saniye KURUCA

5

Öznur KOÇER (Uz.Öğrt.)

6

Mehmet CEVAHİR

7

Şehri AKIN

8

Mehmet AKAR (Uz.Öğrt.)

9

Ayşe AKÇAY (Uz.Öğrt.)

Matematik

10

Mustafa Günay ERNUR

11

Zehra ÇULHA

12

Nebi AYDIN

13

Mehmet GÜNEŞ

14

Huriye AKKAYA

15

Mustafa BİLGEZ

16

Mehmet SEZİŞLİ

17

Eda KORKMAZ

18

Mustafa Ercan PULAT










Fizik

19

Seyit Ali YARMA (Uz.Öğrt.)

20

Recep ÜSTÜNDAĞ

21

Ahmet Emin PAZARCIK

22

Sami ÇİFCİ

Kimya

23

Dr.Şengül GACANOĞLU

24

Adnan Hasan KOÇ (Uz.Öğrt.)

25

Hüseyin KOCAMAN

Biyoloji

26

Ali DURAN (Uz.Öğrt.)

27

Dr. N.Sibel ÖZATLI (Uz.Öğrt.)

28

Dr.Dursun ÖZATLI (Uz.Öğrt.)

29

Seher ÖZEL DALGIÇ (Uz.Öğrt.)

Tarih

30

Mehmet BALCI

31

Gönül YÜKSEL (Uz.Öğrt.)

32

Bülent SAVAŞ

33

Füsun Gülsüm GENÇ










İngilizce

34

Ruhi BAŞ

35

M.Selim VURAL

36

Ali YAVAŞ

37

Ceyhun AKKAYA

38

Emel ŞAHİN

39

Ümid DİRİM

40

Huriye SAF

41

İrem SAYAN

42

Mahir YILDIZ

43

İbrahim CEBECİK

44

Melek BAKAR

Almanca

45

Necdet BAŞTEPE (Uz.Öğrt.)

46

Arife ALKAYA (Uz.Öğrt.)

47

Ertan ÖZCAN

48

Hakverdi GÜNEŞ

Coğrafya

49

Nebahattin YAĞCI

50

Nilüfer ŞEN YAYKIN

Felsefe Grubu

51

Murat GEZEKLİ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

52

Coşkun BAYER

Bilişim Teknolojileri

53

Hatice ŞEREFHANOĞLU (Uz.Öğrt)

Resim

54

Makbule YURDANUR

Müzik

55

Kemal Cemil TAŞDEMİR

Beden Eğitimi

56

Yusuf Gafur ÇOYMAK (Uz.Öğrt.)

57

Ertuğrul BULUT

58

Murat KAYANDAN

Rehberlik

59

Seyfullah TİRYAKİ (Uz.Öğrt.)

60

Hatice ERGÜL (Uz.Öğrt)





ÖĞRENCİ SAYISI :

Sınıf : Kız : Erkek : TOPLAM :

Hazırlık 112 92 204

9 103 98 201

10 86 85 171

11 85 59 144

12 83 64 147



GENEL TOPLAM : 469 398 867

V.BÖLÜM


2013-2014 eğitim öğretim yılı 2. Kanaat döneminde takdir, teşekkür ve onur belgesi alanların sayısı:




TAKDİR BELGESİ

TEŞEKKÜR BELGESİ

ONUR BELGESİ

HAZIRLIK SINIFLARI

109

80

21

9. SINIFLAR

127

44

17

10. SINIFLAR

100

42

18

11. SINIFLAR

125

24

22

12. SINIFLAR

172

-

6

Mezunlarımızın bölümlere yerleşme sayıları



FAKÜLTELER

2010

2012

2013

2014

TIP FAKÜLTESİ

34

37

48

39

MÜHENDİSLİK

43

35

45

39

DİŞ HEKİMLİĞİ

7

12

10

5

HUKUK FAKÜLTESİ

7

11

15

25

EĞİTİM FAKÜLTESİ

6

7

2

2

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

9

7

5

-

İKTİSAT – İŞLETME

11

7

8

6

ECZACILIK FAKÜLTESİ

1

5

3

5

MİMARLIK

10

5

7

5

SAĞLIK BİLİMLERİ

1

4

4

8

SİYASET

2

4

1

2

EKONOMİ

2

2

-

-

İLETİŞİM

-

2

2

1

VETERİNERLİK

-

1

-

-

YERLEŞEN

133

139

150

141

SINAVA GİREN

166

174

177

172

YÜZDELİK

%80

%80

%85

%82

Not: Okulumuz 2010-2011 eğitim öğretim döneminde Hazırlık+4 yıl uygulamasına geçilmiş olması nedeniyle mezun vermemiştir.

2014 Yılı Üniversite Yerleştirme Sonuçları

1

MERVE

ZENGİN

Tıp Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu)-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

2

GÖKTUĞ

ÇETİNYOL

Tıp Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu)-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

3

ELİF

ATEŞ

Tıp Fakültesi (İngilizce)-GAZ İÜNİVERSİTESİ

4

MERT

ÇİFTÇİ

Tıp Fakültesi (İngilizce)-GAZİ ÜNİVERSİTESİ

5

YUNUS

TEMÜRLENK

Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)-GATA

6

ZEYNEP BETÜL

SEZGİNAL

Tıp Fakültesi-BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

7

SİBEL

ÇANDIR

Tıp Fakültesi-DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

8

GÖZDE

KORUYAN

Tıp Fakültesi-DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

9

FURKAN

GÖKTAŞ

Tıp Fakültesi-DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

10

EGE

TİLGEN

Tıp Fakültesi-DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

11

ŞEVVAL

EKSERT

Tıp Fakültesi-DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

12

TUĞÇE

KAÇAK

Tıp Fakültesi-DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

13

GİZEM

ÇETİN

Tıp Fakültesi-DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

14

HARUN

AVCUOĞLU

Tıp Fakültesi-DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

15

İREM

ÖZTÜRK

Tıp Fakültesi-EGE ÜNİVERSİTESİ

16

MERYEM GÜLENDAM

ÇOLBAN

Tıp Fakültesi-EGE ÜNİVERSİTESİ

17

MEHMET ALİ

METE

Tıp Fakültesi-EGE ÜNİVERSİTESİ

18

ALTUĞ

KARATAŞ

Tıp Fakültesi-EGE ÜNİVERSİTESİ

19

BURAK HÜSEYİN

UÇAR

Tıp Fakültesi-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

20

ERHAN

MELİKOĞLU

Tıp Fakültesi-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

21

BEDİRHAN

ZORLU

Tıp Fakültesi-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

22

RÜŞTÜCAN

ZANGUR

Tıp Fakültesi-KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ

23

HALİME

ASLAN

Tıp Fakültesi-KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

24

MEHMET EMRE

SAKARYA

Tıp Fakültesi-MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

25

MERVE

ALTINOK

Tıp Fakültesi-MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

26

FURKAN

ALTINÖZ

Tıp Fakültesi-MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

27

DENİZ BERFU

KOYUNCU

Tıp Fakültesi-MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

28

OKAN

KAHRAMAN

Tıp Fakültesi-MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

29

MERVE

ERDUĞAN

Tıp Fakültesi-SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

30

EZGİ

ŞEN

Tıp Fakültesi-TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

31

MİNE BUSE

SALKIN

Tıp Fakültesi-TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

32

DENİZ

ÖZKAN

Tıp Fakültesi-TRAKYA NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

33

SELİN

ÜNVER

Tıp Fakültesi-TRAKYA NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

34

YASİR MUHAMMED

AKÇA

Tıp Fakültesi-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

35

MEHDİ

CAN

Tıp Fakültesi-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

36

İLAYDA FATMA

BEKLER

Tıp Fakültesi-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

37

İSMET TAHA ORKUN

SAKAR

Tıp Fakültesi-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

38

TUĞÇE

CENK

Tıp Fakültesi-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

39

BERK

ANDAÇ

Tıp Fakültesi-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

40

ENES

KÜÇÜKDUYAN

Hukuk Fakültesi (%25 Burslu)-İST.MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

41

ATAKAN

ÇETİNTAŞ

Hukuk Fakültesi (%50 Burslu)-İST.MEF ÜNİVERSİTESİ

42

ELİF CEREN

YILDIZ

Hukuk Fakültesi (%75 Burslu)-İST.MEF ÜNİVERSİTESİ

43

IRMAK

OĞUZHAN

Hukuk Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu)-KOÇ ÜNİVERSİTESİ

44

BEYZA

GÜNSEL

Hukuk Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu)-KOÇ ÜNİVERSİTESİ

45

NURSENA

ATEŞ

Hukuk Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu)-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

46

YILDIZ

ERDAL

Hukuk Fakültesi (İngilizce) (Ücretli)-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

47

BERRAK

KAYAN

Hukuk Fakültesi (İngilizce) (Ücretli)-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

48

İLYAS

ARSLAN

Hukuk Fakültesi (İÖ)-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

49

ZÜLAL

GÖKSEL

Hukuk Fakültesi (İÖ)-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

50

BETÜL

SAYAN

Hukuk Fakültesi (İÖ)-MARMARA ÜNİVERSİTESİ

51

NİSANUR

ÖNAY

Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)-İST.DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

52

İREM

KADİRDAĞ

Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)-İST.MEF ÜNİVERSİTESİ

53

BATURAY

ÖZER

Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)-İST.MEF ÜNİVERSİTESİ

54

UĞUR

ÖZEN

Hukuk Fakültesi-ANKARA ÜNİVERSİTESİ

55

HALUK REHA

KAPLAN

Hukuk Fakültesi-ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

56

ÖNDER

ANDİNÇ

Hukuk Fakültesi-DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

57

AYNUR

ŞAHİN

Hukuk Fakültesi-DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

58

MURATCAN

ÜLKE

Hukuk Fakültesi-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

59

İREM

ÖZENER

Hukuk Fakültesi-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

60

ECE DENİZ

ERCAN

Hukuk Fakültesi-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

61

BEYZA

YILMAZ

Hukuk Fakültesi-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

62

İLKAN

TÜRKÜRESİN

Hukuk Fakültesi-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

63

ALPEREN

ORAK

Hukuk Fakültesi-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

64

RUMEYSA

DAYI

Hukuk Fakültesi-KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

65

CEMRE

UÇARYILMAZ

Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce)-BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

66

AYDIN

ÜNAL

Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)-KOÇ ÜNİVERSİTESİ

67

AHMET ÇAĞRI

HODOĞLUGİL

Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

68

ÇİSEM

ALTAN

Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli)-KOÇ ÜNİVERSİTESİ

69

KENAN

AYGÖREN

Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)-ODTÜ

70

FATMA

ASAL

Bilgisayar Mühendisliği (Tam Burslu)-TOBB

71

ERMAN

BAĞBAKAN

Çevre Mühendisliği (İngilizce)-İTÜ

72

ŞAHİN

SEYHAN

Elektrik Mühendisliği (İÖ)-YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

73

NECMETTİN

TOPRAK

Elektrik Mühendisliği-İTÜ

74

ULAŞ BARAN

ERDEM

Elektrik Mühendisliği-YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

75

İSMAİL

MÜLAYİM

Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektrik Mühendisliği-YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

76

BURAK

ÇELFİŞ

Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektrik Mühendisliği-YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

77

FATİH

AYKURT

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)-ODTÜ

78

BERAT ÇAĞRI

YÜCEL

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)-ODTÜ

79

KORCAN

ÖZEL

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)-ODTÜ

80

YASİN

BAYKAL

Elektrik-Elektronik Mühendisliği-GAZİ ÜNİVERSİTESİ

81

MERT

ATEŞ

Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)-ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

82

ECEM

AKIŞ

Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)-İST.BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

83

ÖZLEM

TETİK

Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)-KOÇ ÜNİVERSİTESİ

84

BESTE

ŞEN

Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)-ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

85

FATMA MERVE

DEMİR

Endüstri Mühendisliği (İngilizce)-İTÜ

86

DAMLA

TEZCAN

Endüstri Mühendisliği-DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

87

YUSUF

IŞIK

Endüstri Mühendisliği-İTÜ

88

TAYYİP SİNAN

OCAKTAN

Geomatik Mühendisliği (İngilizce)-İTÜ

89

MERT

ÜNSAL

İnşaat Mühendisliği (İngilizce)-BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

90

FATİH

İLKDOĞANLAR

İnşaat Mühendisliği (İngilizce)-İZMİR TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

91

ALPEREN

EROĞLU

İnşaat Mühendisliği (İngilizce)-ODTÜ

92

BEGÜM

MESTÇİOĞLU

Kimya (İngilizce) (Tam Burslu)-KOÇ ÜNİVERSİTESİ

93

GÜLENAY

GÜNER

Kimya Mühendisliği (İngilizce)-BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

94

GAMZE DİLEK

MİRZA

Kimya Mühendisliği-YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

95

UMUT

METİN

Kimya-Biyoloji Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)-KOÇ ÜNİVERSİTESİ

96

BARIŞ CAN

ABA

Makine Mühendisliği (İngilizce)-ODTÜ

97

BERHAN

ORHAN

Makine Mühendisliği (İngilizce)-ODTÜ

98

SEMİH

EROL

Makine Mühendisliği (İÖ)-ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

99

ABDURRAHİM

AHAT

Makine Mühendisliği-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

100

EMRE

ÇALIK

Makine Mühendisliği-İTÜ

101

OĞUZCAN

BODUR

Makine Mühendisliği-MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

102

HASAN

DURAK

Makine Mühendisliği-MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

103

BERKEHAN

KIRAL

Uzay Mühendisliği (İngilizce)-İTÜ

104

KAAN

ERİŞEN

İşletme Mühendisliği (İngilizce)-İTÜ

105

HÜMEYRA

ŞAHİN

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)-BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

106

ATAKAN

TELLİ

Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)-BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

107

NESLİHAN

KANDOLU

Yönetim Bilimleri Programları (İngilizce) (Tam Burslu)-SABANCI ÜNİVERSİTESİ

108

EGE

BALIBEK

Mimarlık (İngilizce) (Ücretli)-İST.BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

109

ELMAS PINAR

TAHTA

Mimarlık-İTÜ

110

EMRE

METİN

Mimarlık-MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ

111

ECEM

GÜVEN

Mimarlık-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

112

İREMSARE

TOSUN

Mimarlık-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

113

SERDAR

AŞIK

İşletme (İngilizce) (Tam Burslu)-ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

114

ŞEYDA

ALKIN

İşletme (İngilizce)-BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

115

BEDİRHAN

KARAOĞLAN

İşletme (İngilizce)-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

116

ASLI

BAŞAN

İşletme (İngilizce)-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

117

MERVE

SEREZLİ

İşletme (İngilizce)-MARMARA ÜNİVERSİTESİ

118

GÖRKEM

DİRİK

İşletme (Tam Burslu)-KADİRHAS ÜNİVERSİTESİ

119

OĞUZ

BERBER

Diş Hekimliği Fakültesi-EGE ÜNİVERSİTESİ

120

ERAY

ÇOBAN

Diş Hekimliği Fakültesi-ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

121

İLAYDA

GİRAY

Diş Hekimliği Fakültesi-ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

122

ECE

BAYSAN

Diş Hekimliği Fakültesi-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

123

RAMAZAN

ATEŞ

Diş Hekimliği Fakültesi-MARMARA ÜNİVERSİTESİ

124

AHMET EYMEN

ÖNTAN

Eczacılık Fakültesi (İngilizce) (%50 Burslu)-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

125

FATMA

EFE

Eczacılık Fakültesi-EGE ÜNİVERSİTESİ

126

BÜŞRA

ŞEN

Beslenme ve Diyetetik-ANKARA ÜNİVERSİTESİ

127

YAĞMUR

KARAMAN

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (%50 Burslu)-KAYSERİ NUH NACİ ÜNİVERSİTESİ

128

LEYLA

SAVCİ

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon-DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

129

AYŞENUR

YAYLA

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon-DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

130

BETÜL

BALI

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon-ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

131

ASLI

EREN

Mütercim-Tercümanlık (İngilizce)-EGE ÜNİVERSİTESİ

132

EZGİ NUR

TURHAN

Matematik Öğretmenliği-BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

133

HATİCE

ALTAY

Psikoloji (İngilizce) (Tam Burslu)-İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

134

SERAY

ÇORUK

Psikoloji (İngilizce) (Tam Burslu)-ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

135

HÜLYA

ALDEMİR

Psikoloji-EGE ÜNİVERSİTESİ

136

BETÜL

ATAK

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (%50 Burslu)-İST.SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ

137

YİĞİT

YENİPAZAR

Sosyoloji (İngilizce)-ODTÜ

138

FURKAN

SUBAŞ

Hemşirelik (Tam Burslu)-KOÇ ÜNİVERSİTESİ

139

NAZİKE

KAYA

Hemşirelik (Tam Burslu)-KOÇ ÜNİVERSİTESİ

140

EMİNE

AYBAR

Hemşirelik Fakültesi-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

141

FATİH

GÜRGAN

Medya İletişim Sis. (Tam Burslu)- İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

15/09/2014

Kayıtlarımıza Uygundur.

Nurullah KIRAL

Okul Müdürü



Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©anasahife.org 2016
rəhbərliyinə müraciət