Ana səhifə

Beagle skupina / Gruppe fci 6 Rozhodca: erdos lászló, h psy /rude trieda mladýCH/jugendklasse


Yüklə 42.38 Kb.
tarix10.05.2016
ölçüsü42.38 Kb.
BEAGLE skupina / Gruppe FCI 6
Rozhodca: ERDOS LÁSZLÓ, H
PSY /RUDE - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE


  1. BACCON OD ZELENEJ LIPY, SPKP 1256, 09.0S.2007 VD3

O: GOLDEN BOY POLKRZA M: BIGGY RANDAVlCA

CH: JUROVČÍK JAROSLAV MAJ: BLAHUŠIAKOVÁ JANA
450 HERRY SUNNY SIDE, SPKP 5556, 21.10.2007 VD

O: AL PACINO MURPHY 'S LAW M: ARABESKA SUNNY SIDE

CH: CENKOVÁ EVA MAJ: HANÁKOVÁ SOŇA ING

451 JACK HARATANA, SPKP 1315, 30.03.2008 VD4

O: CONAN DARKSAN M: CSAVARGÓ MAYA

CH: ZUZICOVÁ MÁRIA MAJ: KURČĺK BORIS
452 KINGLY KNOBBY SUNNY SIDE, CLP S7S5, 17.04.2008 VD

O: OB-LA-DI 'S BATTLE WITH MADMART M: DORSI Z KUNČIČEK

CH: CENKOVÁ EVA MAJ: ZDRAŽIL KVETOSLAV ING.
453 NIMBO SUN NEPTUN, CLP 5595, 01.10.2007 V1,CAJC

O: JUNIOR DEI SETTE CAMINI M: FIORENTIA SUN NEPTUN

CH: ŠEVČĺKOVÁ MONIKA ING. MAJ: HRRČIŠŤOVÁ LADISLAVA ING.
454 RED BARON SENSATIONAL ZIDANE, SPKP 1364, 15.01.2008 VD2

O: SNUGGLEWOOD'S ZADKINE M: RED BARON SALSA SENSATION

CH: GOTHEN ANNA SOFIE MAJ: DROPPA JÁN
PSY/RUDE - TRIEDA STREDNÁ/MITTELKLASSE
455 CALVIN MANTIS, CLP 5344, 29.04.2007 V3

O: ALPIN MINT BUSH WEINLINIE M: BÁRA Z KUNČIČEK

CH+MAJ: LETÁČKOVÁ TAŤÁNA ING.
456 CHARLES DARKSAN, SP KP 1137, 17.02.2007 V

O: DYKTATOR TEL QUEL M: CAYLA SUN NEPTUN

CH: PISZCZATOWSKA MARCELA MAJ: PISZCZATOWSKA+ČERVENÝ
457 CHITTY BANG HARATANA, SPKP 1129, 01.02.2007 V4

O: DARAGOJ FREDDIE MERCURI M: CSAVARGÓ MAYA

CH+MAJ: ZUZICOVÁ MÁRIA
458 DORTÍK TERGY, CLP 5474,11.07.2007 V1, CAC, R.CACIB

O: CHARDON WIZZARD OF OZ M: JASMINE TERGY

CH+MAJ: KREJZKOVÁ ANNA
459 LANCASTER SUN NEPTUN, SPKP 1164, 21.03.2007 V2, R.CAC

O: JUNIOR DEI SETTE CAMINI M: VANTAGE Z VRBOVÉ LHOTY

CH: ŠEvčíKoVÁ MONIKA ING. MAJ: LUKÁČOVÁ LINDA
460 TAKING TRIUMPH RABBIT RUN, CLP 5521, 23.0S.2007 CHÝBAL

O: ADÓNIS OF VOLCANO COTOPAXI M: DENEBOLA COSMIC

CH: ŠABATA MICHAL MAJ: BELOHRADSKÁ ANDREA
PSY /RUDE - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE
461 BASTIEN MANTIS, CLP 4765, 24.0S.2005 V2, R.CAC

O: ACHERÓN OF VOLCANO COTOPAXI M: ASTRA LADYWIND

CH+MAJ: LETÁČKOVÁ TAŤÁNA ING.
462 CHAMPION HARATANA, SPKP 1130, 01.02.2007 V4

O: DARAGOJ FREDDIE MERCURI M: CSAVARGÓ MAYA

CH+MAJ: ZUZICOVÁ MÁRIA
463 COMFORT TERGY, CLP 5467, 05.07.2007 V3

o: ORIGINAL TERGY M: ISABELA LAFU

CH+MAJ: KREJZKOVÁ ANNA
464 ICH CONAN DARKSAN, SPKP 770,21.04.2004 V1, CAC, CACIB, BOB, BIG

O: DARAGOJ FRED DIE MERCURI M: WEINLINIE REBECA RAINBOW

CH: PISZCZATOWSKA MARCELA MAJ: osLÁč DUŠAN ING.
PSY jRUDE - TRIEDA PRACOVNÁjGEBRAUCHSKLASSE
465 CH HARIS DARKSAN, SPKP 1063, 17.07.2006 V1, CAC

O: OB-LA-DI '5 AMWISE GAMGEE M: WEINLINIE REBECA RAINBOW

CH: PISZCZATOWSKA MARCELA MAJ: OSLÁČ DUŠAN ING.
466 JASSON TRI STUDNE, SPKP 1021, 30.04.2006 VD4

O: CSAVARGO PO MY M: DONA Z PLACHÉHO DVORA

CH: HLINICKÝ FERDINAND MAJ: KUBIZNIAK PETER
467 SILVER DOLLAR Z KRAINY SZCZESCIA, SP KP 1048, 20.02.2006 V3

O: SHELAFT BILLY WHIZZ OF DIALYNN M: ARDMORE JUST CUPID

CH: BACHURZEWSKA LILIAN NA MAJ: PISZCZATOWSKA MARCELA
468 SUMMER STORM FROM ELLY'S PACK, CLP 5476,15.06.2006 V2, R.CAC

O: DARAGOJ LAUDATUR M: SNUGGLEWOOD '5 ZAFFIRO

CH: VERVOORT ELLY MAJ: MICHALCOVĺ JOLANA+DRAHOMÍ
PSY/RUDE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPIONKLASSE
469 CH BEAGELEE BLACKJACK, CLP 5621, 08.07.2006 V3

O: SPRINGFIELD N 'SKYLINE '5 BIG SH M: BRIARLANE'S MANAHOUND PAYBACK

CH: COFFEY LEANNE MAJ: KREJZKOVÁ ANNA
470 ICH ACHERÓN OF VOLCANO COTOPAXI, CLP 3711, 25.06.2003 V1, CAC

O: DARAGOJ KPHINOOR M: COKIE ANY ČEK

CH: MALÍKOVÁ JANA MAJ: MALÍKOVÁ JANA
471 OB-LA-DľS BATTLE WITH MADMARTIGAN, SPKP 1127, 06.06.2005 V2, R.CAC

O: RED BARON KALAMITY KID M: OB-LA-DľS BRIGHT DIAMOND FORE

CH: MORTEN JOHANSON MAJ: PISZCZATOWSKA MARCELA
SUKY /HUNDIN - TRIEDA DORASTU/JUNGSTENKLASSE
472 MACCHIA BUBBA, SPKP 1386, 06.07.2008 VN

O: OB-LA-DI'S BATILE WITH MADMART M: MACCHIA ARLENE

CH+MAJ: BAGINOVÁ SOŇA ING.
SUKY/HUNDIN - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE
473 CARPE DIEM Z VRBOVÉ LHOTY, CMKU 5569, 14.11.2007 V1, CAJC

O: CHERRY CREEK MAN OF MYSTERY M: YAFFA Z VRBOVÉ LHOTY

CH: BUDKA JAN ING. MAJ: BUDKOVI BARBORA A JAN
474 CONNYVAJADO, SPKP 1340, 01.04.2008 VD

O: VULCY DELľETRURIA 2000 M: DIALYNNE APRIL FOLLY

CH: DROPPA JÁN MAJ: ŠPAK VLADIMÍR ING.
475 EBBA OD TROCH TABIEL, SPKP 1285, 12.01.2008 VD4

O: BARRISTER '5 PLAY BILL M: BASZTA BI GURU

CH+MAJ: ŠPAK VLADIMÍR ING.
476 HOT CHOCOLATE PERLA VLTAVY, CLP 5578,15.11.2007 V3

O: SUMMER STORM FROM ELLY'S PACK M: DEMI MOORE FROM MUSKOKA DREAM'

CH: MICHALCOVÁJANA MAJ: DRÄŽNÁJANA
477 l AM BEAUTY HARATANA, SPKP 1327, 28.03.2008 VD

O: FLOSSY FIDDLER VON DER THURNMU M: ELLE HARATANA

CH+MAJ: ZUZICOVÁ MÁRIA
478 VELVET VALLEY RABBIT RUN, SPKP 1372, 27.02.2008 V2

O: SILVER DOLLAR Z KRAINY SZCZESC M: BESTA OF MY BELIEF RABBIT RUN

CH: ŠABATA MICHAL MAJ: PISZCZATOWSKA MARCELA
SUKY /HUNDIN - TRIEDA STREDNÁ/MITTELKLASSE
479 BREA VAJADO, SPKP 1187, 29.04.2007 V1, CAC

O: VEIO DELľETRURIA 2000 M: DIALYNNE APRIL FOLLY

CH+MAJ: DROPPA JÁN
SUKY/HUNDIN - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE
480 ANNE-MARI VAJADO, SPKP 1077, 01.08.2006 V3

O: KLIPPER DEI SETTE CAMINI M: DIALYNNE APRIL FOLLY

CH+MAJ: DROPPA JÁN
481 EURYDIKE OF VOLCANO COTOPAXI, CLP 5195,10.12.2006 V1, CAC

O: DAROAGOJ LAUDATUR M: COKIE ANY ČER

CH+MAJ: MALÍKOVÁ JANA
482 MACCHIA ARLENE, SP KP 954, 31.10.2005 V2, R.CAC

O: DARAGOJ FRED DIE MERCURI M: CLEA HARATANA

CH+MAJ: BAGINOVÁ SOŇA ING.
SUKY/HUNDIN - TRIEDA PRACOVNÁ/GEBRAUCHSKLASSE
483 FERONIA OF VOLCANO COTOPAXI, CLP 5199,17.12.2006 V1, CAC

O: DARAGOJ KOHINOOR M: NARGILÉ RAPA-NUI

CH: MALÍKOVÁ JANA MAJ: HAVLÍKOVÁ HELENA
484 LAESLYTRI STUDNE, SPKP 1244, 17.07.2007 V2, R.CAC

O: CHRIS TRI STUDNE M: CSAVARGO LUCA

CH: HLINICKÝ FERDINAND MAJ: MIKUŠKA VLADIMÍR ING.
485 NINA SUN NEPTUN, SPKP 1276, 01.10.2007 VD 3

O: JUNIOR DEI SETTE CAMINI M: FIORENTIA SUN NEPTUN

CH: ŠEVČĺKOVÁ MONIKA ING. MAJ: KRÁĽOVCI PETER+ANNA
SUKY jHUNDIN - TRIEDA ŠAMPIÓNOV jCHAMPIONKLASSE
486 ALIS ZO SAMOVHO DVORA, SPKP 710,12.10.2003 V4

O: GRAND WIL-SB M: BRITA Z PRIEHONU

CH+MAJ: VARHANÍKOVÁ JANA
487 ALL FOR ONE KISS ALKISS, CLP 4992, 23.05.2006 V1, CAC, CACIB

O: DARAGOJ CRYSTAL CH AN CE M: STARBRUCK TORBAY RING AMULET

CH+MAJ: ČANČÍKOVÁ ALICE

488 CH HOWDY ITHAKA BOHEMIA, CLP 4790, 01.09.2005 V2, R.CAC, R.CACIB

O: ACHERÓN OF VOLCANO COTOPAXI M: OK RAPA-NUI

CH: BÁRTA MARTIN MAJ: HAVLÍKOVÁ HELENA
489 CH NUGETKA TERGY, ČLP 4419,08.01.2005 V3

O: ROMEO TERGY M: JASMINE TERGY

CH+MAJ: KREJZKOVÁ ANNA
SUKY /HUNDIN - TRIEDA VETERÁNOV/jVETERANKLASSE

490 COKIE ANY ČEK, CLP 2043,13.09.1999 CHÝBALA

O: ARAN JESENÍKY M: ANY ČEK

CH: PATKOVÁ MARKÉTA MAJ: MALÍKOVÁ JANA





Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©anasahife.org 2016
rəhbərliyinə müraciət